999 rezultate për

lendime

Çmendet shoferët në Kosovë, 46 aksidente në 24 orë 46 aksidente ndodhën gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë duke lënduar një numër të madh personash. Mësohet se në 30 r
Aksident në Gjilan, përfshihen katër persona, një i lënduar Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan Prishtinë. Si pasojë e këtij aksidenti ku janë përplasur katë
Plagoset një ushtar në Maqedoninë e Veriut Një i punësuar në kazermën “Erebino” në Tetovë, dje ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar urgjentisht në k
Aksidenti fatal në Gjakovë, prokuroria jep detajet Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka njoftuar se sot më 12 prill 2019, në fshatin Korenicë të Gjakovës ka ndodhur një aks
Makina fluturon në arën me mollë, shoferi në gjendje të rendë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Korçë- Pogradec, ku një makinë ka fluturuar jashtë rrugës d
Treni godet një makinë me udhëtarë në Kosovë Një person është lënduar pas një aksidenti mes makinës së tij dhe trenit në fshatin Grabovc i ulët. Si pasojë e aksid
Aksident në Prishtinë, shumë të lënduar Një aksident komunikacioni ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Prishtinë ku janë përfshirë dy makina. Si pasojë
Prokuroria kërkon burg për shoferin që shkaktoi aksidentin në Gjilan Prokuroria Themelore në Gjilan, ju njofton se sot, ka paraqitur kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit, në Gjykat
Mesohen indetitetet e 3 personave të shtruar në QKUK pas lëndimeve të rënda Në Emergjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës po vazhdojnë të marrin trajtim mjekësor tre persona të lënduar
Dalin pamjet e aksidentit të sotëm në Prishtinë (VIDEO) Një i moshuar është përplasur nga një makinë në vendkalimin për këmbësor në rrugën “Vëllezërit Fazliu” në Prishtinë, sh
Shtohet numri i viktimave nga aksidentit tragjik, shkon në 15 Aksidenti tragjik në autostradën Shkup-Tetove vjen duke u rritur, shkruan Albeu.com. Mëngjesin e sotëm ka ndërruar je
7 të vdekur dërgohen për autopsi, ende nuk dihet identiteti i tyre 7 të vdekur nga gjithsej 13 janë dërguar në mjekësi ligjore për autopsi, ku do të vërtetohet shkaku i vdekjes së tyre.
Ra nga kamioni para një jave, vdek në QKUK burri nga Obiliqi policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje ka ndërruar jetë një person në QKUK, i cili kishte pësuar lëndime më 17 janar
Klopp i kënaqur me Shaqirin e shokët e tij pavarësisht krizës me lëndimet Skuadra e Liverpool duket se po kalon një krizë për shkak të lëndimeve. Por megjithatë Klopp nuk duket i alarmaur, m
Harry Kane reagon pas dëmtimit të rëndë Harry Kane dhe klubi i tij Tottenham Hotspur ka marrë një shumë të keq ditën e sotme. Sulmuesi anglez do të mungojë
Detaje të reja nga aksidenti i frikshëm ku vdiqen tre maqedonas Në spitalin e Leskovacit janë tetë persona, ndërsa në spitalin e Nishit gjashtë nga autobusi i Maqedonisë, i cili doli n
Shpërthen bombola e gazit brenda banesës në Elbasan Mesditën e sotme në lagjen “Haxhias” ka shpërthyer një bombol gazi në një banesë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.
"Unë jam mësuar me këto lëndime dhe do të kthehem së shpejti" Eden Hazard pësoi një lëndim ditën e djeshme kundër Tottenham, dhe vetë ai ka thënë se nuk është diçka serioze. "Lënd
Aksidenti tragjik në Skenderaj, ka të vdekur Një person i gjinisë mashkullore ka humbur jetën dje në një aksident në të cilin është përfshirë një veturë dhe një trak
Policia zbardh aksidentin me tetë të plagosur në Prizren Të martën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku, ku përveҫ dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë