999 rezultate për

lendes

Formacioni i mundshëm i Kosovës, Challendes vjen me dy ndryshime kundër Anglisë (FOTO LAJM) Kosova do ta ketë përballjen më të vështirë deri më tani në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian të vitit 20
SHKODER/ U kapen me 200 kg drogë, jepet masa e sigurisë për 5 të arrestuarit Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për tre nga 5 të arrestuarit e operacionit "Prekalori", të c
5 të arrestuarit për drogë në Shkodër, policia jep detajet Policia e Shtetit ka dhënë detaje rreth arrestimit të 5 personave sot në Shkodër, pas sekuestrimit të 205 kilogramë drog
Jepet dënimi për grupin që dërgoi 2.5 tonë drogë në Itali Dy vjet pas arrestimit Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë dënimin për 7 nga të arrestuarit e trafikimit të 2 ton e 530
Kapen trafikantët e gomones me 1 ton drogë Policia e Shtetit me anë të operacionit “Vjosa” ka vë në pranga autorët e dyshuar të tentativës së trafikimit ndërkombët
"Boss-i" i heroinës në laboratorin e Hasit përfundon në spital Hekuran Hoxha apo siç njihej ndryshe me nofkën "Roni i Shijakut, mësohet se është dërguar me urgjëncë në spital. Sip
Fouristradën plot me hashash, kush janë dy shqiptarët e arrestuar sot në Greqi Policia e Shtetit ka dhënë detaje në lidhje me operacionin e kryer në bashkpunim me Policinë greke ku u arrestuan në fla
Edhe sot mbahet seanca e lëndës Monstra Në Gjykatën Penale në Shkup sot vazhdon gjykimi për lëndën "Monstra" të Prokurorisë Speciale Publike (PSP) mbi vrasjen e
Zbulohet itinerari i sasisë së drogës që u kap në Orikum Nisur nga masat e forta të kontrollit që Guardia di Finanza kryen në vijën bregdetare me Shqipërinë, trafikantët e drogë
Joveski: Prokurorët shqiptarë votuan për rikualifikimin e lëndës së "Almirit" Kryeprokurori Lubomir Joveski është pyetur sot gjatë konferencës sot nëse ka ndarje etnike në institucionet gjyqësore. A
Çfarë ndodhi me video inçizimet e lëndës Ryshfeti? Në seancën e sotme për lëndën “Ryshfeti” në Gjykatën Penale nuk do të prezantohen video-incizimet që u paralajmëruan. Gj
Rasti i Almirit, Jovevski mbron rikualifikimin e lëndës Protestat dhe reagimet në publik nuk do të ndikojnë ndaj Prokurorisë Publike që të rishqyrtojë vendimin e saj për rikual
E FUNDIT/ Shkatërrohet banda e drogës në Sarandë, arrestohen 12 shtetas Një grup i strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve është shkatërruar nga policia e Sarandës. Nga raportimet e pa
Policia italiane shkrin bandën e trafikut të drogës, mes tyre edhe shqiptarë Policia Italiane ka zhvilluar një super operacion ku janë ndaluar për 18 persona mes tyre shqiptarë, tunizianë dhe itali
Rasti "Almiri", protestë në Shkup kundër rikualifikimit të lëndës Sot në Shkup është paralajmëruar një protestë qytetare kundër rikualifikimit të veprës në rastin e vogëlushit, Almir Al
Standarde të dyfishta të Prokurorisë në rastin Almir Aliut Rikualifikimi eventual i lëndës së rastit të Almirit, nga “vrasje” në “aksident komunikacioni me pasojë vdekje”, sipas a
Rasti “Almiri”, Prokuroria kërkon rikualifikimin e lëndës? Prokuroria Republikane sipas burimeve të televizionit Alsat-M në seancës e radhës që pritet të mbahet të martën mund të
Rasti "Monstra", seanca e radhës më 12 shkurt Gjykata Themelore ka caktuar për më 12 shkurt seancën për fillimin e rigjykimit të rastit "Monstra". Si gjykatës i l
1 ton drogë në banesë, si u kapën “mat” burrë e grua në Rinas (VIDEO) Policia ka vënë në pranga burrë e grua në Rinas ndër dy djemtë e tyre janë shpallur në kërkim pasi gjatë kontrollit në b
Bllokohen 7 mjete luksoze në Tiranë, njëra e blinduar Forcat e Policisë së Tiranës kanë bllokuar shtatë automjete në Tiranë, njëra prej të cilave dyshohet se është e blinduar