999 rezultate për

lende

Arbana Osmani zbulon përse mbeti në lëndën e Iris Luarasit: Im atë ishte pa punë Pedagogia Iris Luarasi, në emisionin “Shiko kush luan”, zbuloi disa studentë VIP që i ka ngelur në shkollë, dhe mes tyre
Gjendet pa jetë në shtrat 30-vjeçari, i dënuar për vjedhje e lëndë narkotike Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil. Një 30 vjeçar është gjetur nga familjarët i vdekur në shtratin e tij. Viktima
Elbasan/ Me tonelata barut, zjarri rrezikon Uzinën e Lëndëve Plasëse Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre në Elbasan ndërsa përhpaja e flakëve që favorizohet nga
EMRI/ Iu gjet lëndë narkotike në banesë, prangoset 28 vjeçari Një 28 vjeçar ka rënë në pranga në Gjirokastër ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, të riut i është gjetur
Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë (VIDEO) Mengjesin e ditës së sotme, një automjeti në Tiranë i është vendosur lëndë plasëse e cila më pas ka shpërthyer. Mjeti
Meta takon Guiseppe Conten: Falenderoj Italinë për mbështetjen e hapjes së negociatave Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta priti sot në një takim Kryeministrin e Republikës së Italisë, Giuseppe C
Liroi "Gert Gjeneralin", alarm për lëndë plasëse tek makina e gjyqtarit Një telefonatë ka alarmuar policinë e Korçës sipas të cilës një gjyqtari i ishte vendosur lëndë shpërthyese në makinë.
Berisha publikon foto me Lirien në 75 vjetorin e lindjes: Po jetoj pranverën time të dytë! Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 75-vjetorin e tij të lindjes. Ai ka publikuar në faqen e tij në Facebook, n
10 ushqimet që parandalojnë plakjen e lëkurës Këto ditë, njerëzit harxhojnë shuma të majme lekësh në operacionet kozmetike për të pasur një trup apo fytyrë të përkry
Arrestohen dy persona për tregti me lëndë narkotike në Tetovë Policia dje ka arrestuar dy persona për shkak se tek ato është zbuluar lëndë narkotike. Siç njoftojnë nga MPB, gjatë
6 milion euro lëndë narkotike: Shkatërrohet grupi i shqiptarëve në Itali Një operacion i madh anti-drogë është finalizuar në orët e para të mëngjesit të sotëm duke arrestuar 32 persona në zonën
46 kilogramë lëndë narkotike në makinë, kush është "i forti" që u kap në Durrës Njkë 48 vjecar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit pasi është kapur me një sasi lëndësh narkotike. Ai po vin
Shpërndanin 'mall' afër shkollave në Vlorë, pranga kryetarit të grupit Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe nj
E ndoqën nga pas për kilometra të tëra, i gjetën 3 kg lëndë narkotike Kapet në ndjekje nga Policia një shtetas i cili posedonte lëndë narkotike në automjet. Seksioni për Hetimin e Narkotikë
E shpëtoi një mrekulli, Teqja: Më e keqja kaloi, së shpejti do të jem gati Portieri i Partizanit, ndërsa po rregullonte një tendë, ka rrëshqitur por për fat ka rënë në pemë e më pas në tendën pos
Kurti reagon për herë të parë pas fitores Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti ka reaguar përmes një statusi në Facebook duke e cilësuar rezultatin e zgjedhjeve një n
Kapen në flagrancë 4 shtetas me arsenal armësh e lëndë narkotike (VIDEO) Policia e shtetit ka kryer një operiacion në Kukës duke arrestuar në flagrancë 4 shtetas. Atyre iu sekuestruan një arsen
I akuzuar për trafik lëndësh narkotike, vetëdorëzohet në polici 28-vjeçari Wshtë vetëdorëzuar në Polici 28-vjeçari me inciiale A. B i cili bashkë me tre persona të tjerë po trafikonte 70 kg kanab
E spiunuan se shpërndante "bar jeshil", prangoset durrsaku Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 32 vjeçar i cili shiste lëndë narkortike në Durrës. Gjatë kontrollit fizik t
7 arsyet pse duhet të ndiheni mirënjohës dhe t'i falënderoni gjyshërit çdo ditë Gjyshërit janë një ndër figurat kryesore gjatë fëmijërisë sonë. Ata jo vetëm që ndihmojnë fëmijët e tyre (edhe ekonomiki