999 rezultate për

leme

E ardhmja e Asensios në dilemë, Reali gati ta largojë Marco Asensio nuk është se po spikatë këtë sezon me Real Madridin në drejtimin e Julen Lopetegui. Klubi spanjoll po m
Ju janë holluar flokët? Si t’i trashni ato Stresi, plakja dhe shtatzënia janë disa nga faktorët që mund të shkaktojnë hollim të flokut, tek femrat.Por ka disa gjër
Probleme për Spalletin, talenti i Interit në dyshim ndaj Milanit Mesfushori i Interit, Matias Vecino, thuhet se ka probleme muskulore, por ai mund të mungojë në derbin e Milanos. 27-
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë kujdes në punë, do të ketë probleme Ky është horoskopi për ditën e merkurë, 17 tetor 2018. Dashi Në dashuri po afrohet një fat i madh, i cili favorizohe
Probleme në mbrojtje, Barcelona kërkon ish-mbrojtësin e Chelseat Barcelona po kërkon të përforcojë repartin e mbrojtjes. Umtiti dhe Vermaelen janë dëmtuar dhe katalanasit i duhet të ndë
Pas rrahjes së McGregorit, Khabib kërcënon 50Cent Khabib Nurmagomedov është bërë sërish protagonist pas një dueli në distancë me 50 Cent. Ka qenë ky i fundit që ka ta
Trajneri i madh komplementon Henryn Ish-futbollisti i famshëm, Thierry Henry prej disa ditësh është zyrtarizuar në stolin e Monacos ku do të ketë një detyrë
Ze Maria: Largohem me pengje nga Tirana Trajneri i Tiranës, Ze Maria doli sot në një konferencë për të njoftuar largimin përfundimtar me nga skuadra e Tiranës.
Eni Çobani e pranon publikisht: Kam pasur probleme me ligjin Eni Çobani me rolin e ndërmjetëses te "Shihemi në Gjyq" është kthyer në një personazh shumë të dashur nga publiku. E
Nëse deri më sot keni bërë dush në mëngjes, tani nuk duhet ta bëni më Një dush i mirë në mëngjes shpesh herë konsiderohet si çelësi për të nisur ditën me pozitivitet, por ja që gabimet në të
Haradinaj e pranon: Kjo është maja e malit që mund të na sjellë probleme me serbët Kryeministri Ramush Haradinaj i mbështet deklaratat e kryetarit të Komisionit Shtetëror për Mbikëqyrjen dhe Mirëmbajtjen
Eni Çobani sfidon hapur pas problemeve të djeshme (FOTO LAJM) Juristja e njohur Eni Çobani pati një përplasje verbale gjatë ditës së djeshme me Rudina Islamajn, një personazh mjaft i
Kryeministri i Malajzisë: Problemet në Lindjen e Mesme filluan me krijimin e Izraelit Kryeministri 90 vjeçar i Malajzisë ka mbrojtur deklaratat e tij kundërthënëse duke iu referuar hebrenjve, ndërsa pohon s
Fjalët e fundit të nënës që humbi vajzën “Të dua kaq shumë. Do të jem me ty së shpejti. Unë do të jem me ty”. Këto kanë qenë fjalët e fundit të një nënë britanke
Mësoni sa shqiptarë po votojnë në Gazi Babë Në vendvotimin 2513, në Shkollën Fillore “25 Maji” të Hasanbegut të komunës së Gazi Babës, votimi për referendumin ka ni
Këngëtarja e famshme me probleme mendore? Shihni si tenton të rrëmbejë fëmijët (VIDEO) Aktorja e njohur Lindsay Lohan është vënë ditën e sotme në qendër të mediave botërore. Ajo ka bërë një video live në
Probleme shëndetësore, Mavraj shtyn debutimin në kampionat Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e nesërme ndaj Asteras Tripoli që skuadra e
Lokalizoni dhimbjen dhe gjeni çfarë e shkakton atë Barku është një zonë e madhe e vendosur në mes të këmbëve dhe gjoksit. Çdo dhimbje që ndjeni në këtë zonë mund të shkakt
Nëse keni këto shenja, ikni urgjent në spital pasi keni probleme me zemrën Zemra është një organ i cili mund të preket nga sëmundje që dëmtojnë miokardin ose valvulat e saj. I sëmuri mund të ndje
Çudit Pacolli: Me serbët nuk kemi patur kurrë probleme Ministri i Jashtëm Behgjet Pacolli, ka thënë se në mes të Serbisë dhe Kosovës nuk duhet të ketë kufij dhe se “topi duhe