999 rezultate për

leli

Berisha bën deklaratën e fortë: Leli është për t’u varur për këmbësh në shtyllë Ish-kryeministri Sali Berisha, ka komentuar përplasjen mes kryeministrit Edi Rama dhe kryebashkiakut të Vlorës, Dritan L
E morën dallgët, reagon për herë të parë Vittorio Sgarbi: Ishte pagëzim shqiptar! (VIDEO) Pas incidentit në jug të Shqipërisë ku për pak e morën dallgët ka reaguar për herë të parë Vittorio Sgarbi. "Cdo gjë
Rama bën për "ujë të ftohtë" kryebashkiakun e Vlorës: Mbush gropat! Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në këmbë për të inspektuar punimet në kantierin e Lungomare 2 në Vlorë. Sic edhe
Po mbahet e fshehtë? Pas 140 milionë ndaj Becchetit, tjetër gjobë qytetarëve në Vlorë Pas vendimit të Arbitrazhit Ndërkombëtar për të detyruar shtetin shqiptar që t’i paguajë biznesmenit Italian, Francesco
"5, 6, 4, 2", Dritan Leli shkrin turmën me gafat për fundvit (VIDEO) Kryebashkiaku i bashkisë Vlorë, ka qenë mbrëmjen e 31 dhjetorit në shesh ku ka vendosur të presë minutat e fundit të fun
Opozita vijon punën paralelisht me Kuvendin: Ja tre çështjet që do diskutojmë Opozita dhe maxhoranca po vijojnë punën paralelisht për Reformën Zgjedhore, ku secila po punojnë nga një draft. Sipas in
Djegie e qëllimshme e makinës së Lelit, çfarë u zbulua nga kamerat e sigurisë Detaje të reja janë mësuar nga hetimet për djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli. Në vendin e ngj
I shkrumbuan në flakë Range Roverin, reagon kryebashkiaku Leli Mëngjesin e sotëm është djegur makina tip Range Rover, e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndo
Përfundon procesi i numërimit në Vlorë, numër i "frikshëm" i votave të pavlefshme Dritan Leli është rikonfirmuar edhe për një mandat 4 vjeçar në krye të Bashkisë së Vlorës. Në orët e vona ka përfundu
Vazhdon numërimi i votave në Vlorë, kryeson Dritan Leli Vazhdon numërimi i votave për qytetin e Vlorës. Deri më tani, Dritan Leli- Aleanca për Shqipërinë Europiane 2,944 vo
Shpëtim Gjika thumbon keq Dritan Lelin pas përmbytjes së Vlorës Ish-Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka thumbuar kryebashkiakun Dritan Leli, me anë të një postimi në rrjeti
"Mos me tremb fëmijët", Leli i përgjigjet denoncimit të Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet qytetarit dixhital deklaroi ditën e sotme se Dritan Leli, kryebashkiaku i Vlorës
“Dritan Leli merret peng me pistoletë në kokë” Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook mesazhin e një qytetari sipas të cilit kryet
Gjika shpërthen ndaj Idrizit dhe Lelit: Dy meshkuj që përqafohen "hot" Shpëtim Gjika ka reaguar, në “Facebook”, pas thumbave që presidenti Sinan Idrizi tha dje për të. “Tani është ‘keq me
Hoxhaj ofertë Serbisë, për Asociacionin kërkon vend në OKB Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar sot bashkëbisedim me Komisionin për Punë të Jashtme të Kuvend
375 milion lekë për tavolina, beton dhe karrige, "çmendet" Dritan Leli (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli sapo ka firmosur një tender prej 37.5 milion lekësh, i cili parashikon ndërtimin e n
Qytetarët e përmbytur s'pranojnë ndihmat e përplasen me Lelin për lumin (VIDEO) Banorëte përmbytur të Vlorës në Novoselë i janë drejtuar kryebashkiakut të Vlorës pas dëmeve të shumta të shkatuara nga
Banorët ia plasin në fytyrë Lelit: Këtu eja me zgjidhje dhe jo me patate (VIDEO) Banorët e Novoselës janë përplasur sot me kryetarin e bashkisë së Vlorës, Dritan Leli. “Pse ke ardhur- i thonë banorët,-
66 milionë lekë një makinë, Dritan Leli thyen rekordin (FOTO LAJM) Nuk kanë fund thagmat e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Lelit, lidhur me shpërdorimin e fondeve publike. Pasi pagoi
Komandantja i serviloset Xhaçkës dhe Lelit, veprimi i Ramës ia ngec fjalët në fyt (VIDEO) Ndërkohë që qindra ushtarë të forcave të armatosura janë në terren për të ndihmuar familjet që po hasin probleme me përm