999 rezultate për

lela

Uli pantallonat dhe i tregoi plagët Ramës, Alfred Lela takon zyrtarët amerikanë Gazetari Alfred Lela, që uli pantallonat mbrëmë në “Real Story”, për t’i treguar kryeministrit Rama shenjat e dhunës së
U dhunua në protestë, gazetari tregon pse zgjodhi të heqë pantallonat para Ramës Gazetari dhe analisti, Alfred Lela ishte një nga të dhunuarit e policisë në 17 maj, kur u shemb Teatri Kombëtar. Një
Lela shpërthen ndaj Ramës: Jeni xhahil! I ke ardhur edhe botës në majë të hundës Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme gjendet në një intervistë të nxehtë tek "Real Story" ku është përplasur ashpër me
Rama se pranon dhunën, gazetari heq pantallonat në emision dhe zbulon plagët (FOTO LAJM) Gazetari Alfred Lela është përballur sonte me kryeministrin Edi Rama gjatë protestës për shembjen e teatrit. Gjatë nj
U rrah dhe u burgos në protestë, Alfred Lela i kthen përgjigje Edi Ramës Gjatw protestws sw Aleancws sw Teatrit, ka marrw pjesw edhe gazetari Alfred Lelaj, i cili u dhunua gjatw protestws pas t
Lela: Shteti erdhi në mes të natës te Teatri, Ramën e Lleshajn nuk i fal se janë burracakë Në protestën e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit ka folur edhe gazetari Alfred Lela i cili u dhunua nga policia. Lela
"Ramës i dhanë një shqepje në dru", Alfred Lela i përgjigjet kryeministrit për dhunën në protestë Gazetari Alfred Lela u dhunua nga policia gjatë protetës për Teatrin, gjë që edhe u fotografua. Por mohimi nga ana e
"Më qëlluan me shqelma", Alfred Lela tregon dhunën nga policia Gazetari dhe analisti i njohur Alfred Lela u bë sot papritur njëri prej të ndaluarve nga policia në afërsi të Teatrit Ko
Çfarë duhet të hani në dhjetor, më të shëndetshmet e stinës Në dhjetor duket sikur edhe ushqimet marrin ngjyra festive. Dhe nuk mund të mos mendosh për gjelin e detit të mbushur e
Plas tek Dudushi: Ik o pensionist mos na çaj tr*pin! Wshtë shoqëruar me debate të ashpra emisioni i mbrëmshëm i Top Shoë ku të ftuar ishin Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe E
Lulelakra, mbreti i perimeve për kurimin e shëndetit mendor Studimet më të fundit kanë treguar se ushqimet që shumë nga ne blejmë çdo ditë kanë po aq shumë përfitime shëndetësore s
Si t'i jepni shije tavolinës suaj me supë dhe brokoli dhe lulelakër Përbërësit: 500 gr brokoli 1/2 lulelakër 1 patate 2 qepë 2 thelpinj hudhër 1 lugë gjelle trumzë 2 gota lëng perim
Si të gatuajme supë me lulelakër dhe brokoli Përbërësit: 500 gr brokoli 1/2 lulelakër 1 patate 2 qepë 2 thelpinj hudhër 1 lugë gjelle trumzë 2 gota lëng perim
Gjellë me lulelakër dhe perime Përbërësit gjysmë kg lulelakër 300 gr mish 1 qepë 2 hudhra 1 patate 1 karrotë 1 spec i kuq 2 spe
Trafikuan 2.5 tonë drogë, zbardhen detaje mbi grupin Lelaj Grupi kriminal, i cili trafikoi 2,5 ton kanabis nga porti i Durrësit në Janar të këtij viti ka qenë aktiv që prej vitit
Nënkomisari i arrestuar dje, miku i një ish-polici të shumëkërkuar Festim Lelaj, nenkomisari i Fierit i arrestuar mbremjen e djeshme si personi që ka organizuar trafikimin e 2.5 tonë drog
Receta për supë me lulelakër dhe brokoli Përbërësit: 500 gr brokoli 1/2 lulelakër 1 patate 2 qepë 2 thelpinj hudhër 1 lugë gjelle trumzë 2 gota lëng perim
Si të gatuani supë me lulelakër dhe brokoli Përbërësit: 500 gr brokoli 1/2 lulelakër 1 patate 2 qepë 2 thelpinj hudhër 1 lugë gjelle trumzë 2 gota lëng perim
Fred Lela mbrojtës i kombëtares, bukuroshja lë nam në studio (VIDEO) Të mos e ndjekësh me vëmenduje Kombëtaren për disa nuk është pengesë për të folur për të. Së fundmi në emisionin Pro
Deputetja më e re e parlamentit martohet në një ceremoni madhështore Ajo është një nga emrat më të rinj që bëhet pjesë e Parlamentit të Shqipërisë. Deputetja më e re nga radhët e PDIU,