999 rezultate për

leku

Sekretet e “errëta” të grave më të bukura dhe të pushtetshme të botës Të qenit e bukur, nuk është diçka e lehtë. Gratë më të bukura në histori, nuk lindën të tilla. Ato bënë shumë përpjekje
Tifozët e Napolit në mbështejtje të Koulibaly, do mbajnë maskë me fytyrën e mbrojtësit Të gjithë tifozët e Napolit gjatë ndeshjes ndaj Bolognas do të mbajnë maskë me fytyrën e mbrojtësit Koulibaly, shkruan A
Shqipëria lëkundet nga tërmeti, ku ishte epiqendra (FOTO LAJM) Orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një lëkundje tërmeti ka goditur Shqipërinë. IGJEUM raporton se në orën
E frikshme! Aktivizohet vullkani "Etna" në Itali shkakton 130 lëkundje tërmeti (VIDEO) Pas shpërthimit të vullkanit në Indonezi që më pas shkaktoi tërmete e tsunami në të gjithë shtetin, një tjetër vullkan ë
Jemi në dimër, si t’i zhdukni aknet nga fytyra Nëse ju shqetësojnë aknet dhe jeni në kërkim të produkteve që do ti eleminojnë ato, atëherë ju sjellim disa këshilla se
Ky veprim shkakton kancer të lëkurës, shmangeni kategorikisht Frekuentimi i solareve, edhe nëse vetëm disa herë, mund t’ju rrezikojë seriozisht për kancer në lëkurë. Dhe nëse e keni
Lëkura ka nevojë për mbrojtje, si të veproni pas kësaj moshe ëse jeni pranë moshës 40 vjeç duhet me patjetër të filloni kujdesin ndaj lëkurës suaj. Disa këshilla vijnë më poshtë:
Për një fytyrë të pastër dhe të hidratuar, hidhini sytë në kuzhinën tuaj Shpeshherë mjekët dermatologë dhe estetistët paralajmërojnë pacientët e tyre të mos vendosin në fytyrë asgjë të cilin nu
Mos i anashkaloni! 4 shenjat e kancerit të gjirit Shumë gra të diagnostikuara me kancer të gjirit ndajnë një përjetim të përbashkët: Ato kanë ndierë një gjëndër, e cila r
Familjarët e familjes në Drenas ende presin drejtësi për vdekjen e djalit në QKUK Kanë kaluar më shumë se katër muaj nga vdekja në QKUK e 19-vjeçarit, Drin Leku, nga fshati Baincë i Drenasit. Por ende n
Tifozi i Tottenhamit prangoset për një lëkurë bananeje (FOTO LAJM) Është luajtur ditën e djeshme derbi i Londrës midis Arsenalit dhe Tottenhamit e cila përfundoi me fitoren 4 me 2 të “top
Për të gjithë ata që u habitën, pse MC Kresha performoi me çantë në supe Në performancën e “Kënga Magjike” të Fifit dhe MC Kreshës, ku prezantuan këngën me të cilën konkurrojnë, “Psikopatja jot
Leku drogës bën kërdinë, kaq para qarkullojnë për momentin në duart e shqiptarëve Ndërsa e gjithë bota po shkon drejt ekonomisë pa cash, duke e kufizuar në minimum përdorimin e parasë fizike, në Shqipër
Tërmeti shkund Podgoricën, lëkundet veriu i Shqipërisë Një tërmet ka rënë mesditën e sotme në Mal të Zi duke tronditur kryeqytetin, Podgoricë. Sipas Institutit Europian të
Tërmeti lëkund Shqipërinë, kjo ishte epiqendra (FOTO LAJM) Shqipëria është zgjuar me një lëkundje tërmeti mëngjesin e sotëm. Instituti i Gjeoshkencave njoftoi se tërmeti e kis
Ushqimet që duhet të hani për një lëkurë si të bebit Ka me qindra produkte për kujdesin e lëkurës në treg dhe secili prej tyre ofron sekretin e lëkurës perfekte. Por, është
"Nuk do marrin asnjë kokërr leku", Rama sulmon protestuesit e Unazës së Re (VIDEO) Kryeminsitri, Edi Rama, ditën e sotme në seancën plenare është ndalur edhe tek protesta e banorëve të zonës së “Astirit”
Nëse doni një fytyrë si të një bebeje, këto janë mënyrat perfekte Ju ndodh shpesh të kaloni orë të tëra në qendra apo dyqane me produkte kozmetike, duke u menduar se cili nga këta 10 lar
E veshur me lëkurë ngjitur pas trupit, Adelina Tahiri shfaqet bombastike Pak ditë më parë moderatori Ermal Mamaqi bëri të ditur se këngëtarja shumë e komentuar Adelina Tahiri do të jetë e ftuar
Tërmeti i fuqishëm shkund Shkodrën e Ulqinin, tronditja ndjehet edhe në Tiranë Një tërmet i fuqishëm prej 5.1 ballësh ra para pak minutash në Ulqin duke tronditur të gjithë Malin e Zi dhe Shqipërinë