999 rezultate për

lekes

E PLOTË/ Ja çfarë u gjet në xhupin e Fabian Gaxhajt Të enjten e 4 tetorit, Tirana u trondit nga një sherr me armë, ku mbeti i vrarë Fabian Gaxha si dhe u plagosën dy të tje
LLOGARIA/ Me 40 mijë lekëshin e Ramës blen 10 muaj bebelina Kryeministri Rama deklaroi se qeveria do të mbështeste familjet që bëjnë fëmijë duke i subvencionuar ato nga 40 000 lekë
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys
Reagon OSHEE, zerohet fatura afrofe e tiranasit Një ditë më parë Jako Blani nga Qesaraka e Tiranës tregoi se i kishte ardhur një fature disa milionëshe për energjinë që
Sa paguhet Luana Vjollca? Ajo tregon shifrën marramendëse Moderatorja Luana Vjollca kohët e fundit është kthyer në një uragan të vërtetë. Pasi mbylli me sukses sezonin e parë
Nxorrën defiçit marketin ku punonin, dy lushnjarët përfundojnë në polici Dy vajza të reja janë ndaluar nga policia e Fierit, pasi iu zbulua vjedhja që bënin. Në pranga ka rënë Sonila Gjoshi,
1 milion euro pasuri por këtyre deputetëve qeranë ua paguan shteti 10 deputetë të Kuvendit të Shqipërisë ua paguan qeranë shteti shpiptar me një shumë prej 35 mijë lekësh të vjetra. K
Kokainë e peshore në xhep, kapet shpërndarësi i heroinës në Berat Policia ka vënë në pranga një shpërndarës heroine në Berat. Ai quhet Asjan Topi, 22 vjeç, banues në lagjen 30 Vjetor
Skuadra rrëzohet në Kategorinë e Tretë, premtohet stadium 1 miliard lekësh (FOTO LAJM) 1 miliard lekë është vlera e stadiumit të ri që do të ndërtohet në Përrenjas. Duket e pabesueshme dhe e ekzagjeruar, por
375 milion lekë për tavolina, beton dhe karrige, "çmendet" Dritan Leli (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli sapo ka firmosur një tender prej 37.5 milion lekësh, i cili parashikon ndërtimin e n
Mashtron 47-vjeçaren dhe i merr paratë, tiranasin e gjen belaja Policia ka nisur hetimet për një 45-vjeçar në Tiranë pasi akuzohet për "mashtrim". Burime zyrtare nga policia bëjnë
Kur del e çfarë ndryshon, BSH hedh në qarkullim monedhën e re 20 lekëshe Banka e Shqipërisë bën me dije se duke filluar nga data 30 mars 2018, do të hidhet në qarkullim monedha metalike shqipta
Eurodeputetët Vajgëll, Flekeshtajn dhe Kukan nesër në Shkup Në Parlamentin e Republikës së Maqedonisë nesër do të mbahet Konferenca e 13-të e Komisioneve parlamentare për çështje d
Durrsaku mashtroi për para, gjen zgjidhjen e zgjuar për të humbur gjurmët Një 26 vejçar është arrestuar pasi ka përfituar një shuëm parash me anë të mashtrimit dhe më pas ka inskenuar një grabit
Kartmonedha e re 10 mijë lekëshe, në qarkullim pas dy vjetësh Banka e Shqipërisë ka lajmëruar emetimin e një kartëmonedhë me vlerë 10,000 lekë e cila do të shërbeje si mjet pagesë ve
Qeveria miraton fondin prej 39 milion lekësh që prefektët të kenë makina të reja Qeveria ka miratuar sot një fond prej 39 milion lekësh për blerjen e automjeteve të prefektëve. Sipas vendimit që ësh
Tmerrohet 18-vjeçarja, hajduti i merr me forcë lekët e bizhuteritë Një grabitje ka ndodhur një ditë më parë në një dyqan tek rruga e Durrësit në Tiranë. Policia bën me dije se një per
I moshuari del debitor në kompaninë celulare, kush ja kishte prishur lekët Një i moshuar është denoncuar nga një kompani ku rezultonte debitor por që fakt policia ka zbuluar se një 37 vjeçar ka
Më datë 10 nëntor do të keni një 500 lekësh të ri në dorë Që prej 10 nëntorit të këtij viti dhe në vijim, Banka e Shqipërisë do të hedhë në qarkullim një kartëmonedhë të re me vl
E FUNDIT/ 30-vjeçari grabit me thikë kazinonë në Tiranë Një grabitje ka ndodhur gjatë natës në një kazino në kryeqytet. Mësohet se një i ri pasi ka kanosur me thikë punonjësin