999 rezultate për

lekaj

Lekaj: Forma e betimit të Qeverisë së re të Serbisë, sulm mbi sovranitetin e Kosovës Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj ka reaguar ndaj betimit te&#
Koronavirusi i merr jetën mjekes nga Tropoja Koronavirusi i ka marrë jetën një mjekje nga Tropoja, e cila ndodhej prej disa ditësh e shtruar në një prej spitaleve co
Degjeneron në ofendime debati në studion televizive: Je shërbëtor i paguar! Gjatë një debati në "Open" në lidhje me listat e hapura, analistët Enton Abilekaj dhe Carlo Bollino, janë përplasur me
"Isha punëtori i saj", modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTO LAJM) Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me Tereza Lekaj, sipërmarrësen e
Deputetja Ermina Lekaj afër mandatit të tretë në Parlamentin e Kroacisë: Gjithë shqiptarët të bëhemi bashkë më 5 korrik (VIDEO) Në Kroaci ka rreth 19 mijë votues shqiptarë, të cilët më 5 korrik do të kenë mundësi të marin pjesë në zgjedhjet e atjes
Ekzekutoi të bijën me thikë, bashkëshortja e shqiptarit në Australi i vë fajin tjetërkujt 49 vjeçari Petrit Lekaj, ka tentuar të kryejë vetëvrasje pasi u dënua me 20 vite burg për vrasjen me thikë të vajzës së
Qëlloi tetë herë me thikë vajzën derisa i mori jetën, merret vendimi për babain vrasës Gjykata australiane ka vendosur të dënojnë me burgim të përjetshëm babanë shqiptar që vrau vajzën e tij në Australi. Gji
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM) "Isha ulur në vendin e parë, të shoferit. Vazhdova ta godisja me thikë… ajo reagonte me shqelma, duke goditur derën dhe
"Thjesht po pres të vdes", zbardhet telefonata e babait të Sabrinës me policinë Gjykata australiane pritet që javën e ardhshme të japë dënimin për Petrit Lekajn, babain shqiptar që Korrikun e vitit të
I dënuar për drogë? Zbulohen detaje të reja nga krimi monstruoz ku babai ekzekutoi vajzën e tij 20 vjeçare Vjen edhe njëherë në vëmendje ekzekutimi i 20 vjeçares shqiptare nga babai i saj në Australi. Petrit Lekaj, qëlloi pë
Qeveria heq dorë nga PPP për Thumanë-Kashar-Lekaj, do të ndërtohet nga privati kundrejt tarifës Pasi qeveria shqiptare prishi në mënyrë të njëanshme, kontratën koncesionare me Partneritet Publik-Privat për ndërtimin
Pal Lekaj i del në mbrojtje Thaçit, i përmend Kurtit aktivistët e vdekur të VV-së Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj ka komentuar refuzimin për t’u takuar sot me presidentin e vendit, nga lideri i LVV-së, Alb
I mori jetën vajzës së tij 20 vjeç, zbulohet e shkuara e errët e shqiptarit Akoma nuk është harruar ngjarja e rëndë që tronditi Italinë dhe Shqipërinë në korrik të këtij viti. Babi vrau vajzën
Plas debati mes Abilekajt dhe Qefalia: E keni pyetur Ramën si e bëri pasurinë Debatet vazhdojnë në Open në Top Channel mes Abilekajt dhe deputetit të Partisë Socialiste Xhemal Qefalia. Debati ka
Vrau të bijën, babai pranon krimin, mamaja: I humba të dy Petrit Lekaj, i dyshuari kryesor për vrasjen e të bijës në Adelaide të Australisë, pranoi fajin për krimin e rëndë. 4
I jepet lamtumira 20 vjeçares të vrarë me thikë nga i ati në Australi (FOTO LAJM) I është dhënë sot lamtumira e fundit 20-vjeçares shqiptare Sabrina Lekaj, e cila u vra nga i ati më 25 korrik në Austral
"Mami më thotë ku**ë": Shoqet e Sabrinës publikojnë bisedat (FOTO LAJM) Sabrina Lekaj u gjet e pajetë në makinën e saj në qytetin Adelaide ndërsa për krimin është arrestuar babai i saj, Petrit
Vrau vajzën me thikë dhe tentoi të vetëvritet, flet shoqja e Sabrinës (FOTO LAJM) Dalin detaje të reja nga vrasja e 20-vjeçares shqiptare Sabrina Lekaj, studente në Universitetin “South Australia”. Ajo
Përgjimet e "Bild": Në Gjermani i ka çuar dikush që ka "fuqi" Gazetari Enton Abilekaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora teksa foli për publikimin e përgjimeve nga gjermania "BI
Ky është numri i shqiptarëve që jetojnë në Kroaci Deputetja shqiptare në Parlamentin e Kroacisë, Ermina Lekaj-Përlaskaj, ka thënë se pjesa dërmuese e shqiptarëve që jetoj