999 rezultate për

lekĂ

Lekaj: Demarkacioni s’do kalojĂ« javĂ«n e ardhshme Shefi i Grupit Parlamentar tĂ« AleancĂ«s pĂ«r ArdhmĂ«rinĂ« e KosovĂ«s, Pal Lekaj, Ă«shtĂ« shprehur i bindur se marrĂ«veshja pĂ«r D
Mjekja i çon SMS RamĂ«s: Kolegu kĂ«rkon ryshfet 6 mijĂ« lekĂ«...por ja si pĂ«son Gjykata e TiranĂ«s ka deklaruar fajtor pĂ«r “korrupsion” njĂ« ish-mjek tĂ« spitalit “Shefqet Ndroqi” nĂ« kryeqytet, i njohur
SOT NË '97/ Prodi zbret nĂ«n grykĂ«n e "kallashit" nĂ« VlorĂ«, Leka I shpalos programin (FOTO LAJM) Pas flakĂ«ve tĂ« marsit 1997, prilli ishte muaji kur autoritetet shqiptare po pĂ«rpiqeshin tĂ« shtrinin ndikimin e tyre nĂ« t
SOT NË '97/ Leka I zbret nĂ« TiranĂ«, forcat "Alba" zbarkojnĂ« nĂ« VlorĂ« (FOTO LAJM) Ajo ishte njĂ« ditĂ« intensive me mjaft zhvillime tĂ« rendĂ«sishme duke filluar nga ardhja nĂ« ShqipĂ«ria e Mbretit Leka I der
Lekaj: Zgjedhjet e parakohshme zgjidhje nga prangat për Kosovën Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj, ka deklaruar se kjo qeveri e vjetër nuk po arrin t'i mbajë premtimet e
KURTHI/ E ftoi nĂ« shtĂ«pi pĂ«r seks, si u “peshkua” 30-vjeçari nĂ« TiranĂ« Gjykata pĂ«r Krimet e RĂ«nda ditĂ«n e djeshme nisi shqyrtimin e dosjes me tre tĂ« pandehur tĂ« akuzuar pĂ«r futjen nĂ« kurth pĂ«
Kur Leka Zogu I organizonte Ushtrinë e Shqipërisë Etnike (FOTO LAJM) Ishin të shumtë të rinjtë shqiptarë që jetonin dhe punonin, apo dhe që kishin lindur jashtë trojeve shqiptare, që në vit
"Autoritetet franceze t'i japin fund shkarravinave serbe" Beogradi pretendon se ka ofruar prova të reja që nuk janë paraqitur gjatë gjykimit të Ramush Haradinajt në Hagë, ku Hara
DETAJE/ Prezantohej si nusja e ministrit, ja si juristja përfitoi 42 mijë euro Kanë dalë në pah detaje të reja në lidhje me Amarilda Lekën, 30- vjeçarja e akuzuar për marrjen e 42 mijë eurove nga fam
Mogherini në Kosovë, AKK i kërkon lirimin e Ramush Haradinajt Ardian Gjini i AAK-së do të përfundojë takimin me përfaqësuesen e lartë të BE-së, Frederica Mogherini, për të vazhduar m
"ShpĂ«rthen" Agron Tufa: T’i dalim para vrasĂ«ses Diana Çuli “Ejani tĂ« lexojmĂ« poezitĂ« e poetĂ«ve tĂ« vrarĂ« Genc Leka e Vilson Blloshmi para Diana Çulit, nĂ« tĂ« njĂ«jtin vend me vrasĂ«se
Reagon Princ Leka: Shqiptarët e Maqedonisë nuk janë vetëm (FOTO LAJM) Pas vendimit të presidenti të Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i cili refuzoi t'i jepte mandatin kreut të LSDM-së, Zoran Zaev,
Pal Lekaj: Ramush Haradinajn do lirohet nesĂ«r NĂ«nkryetari i AAK-sĂ«, Pal Lekaj thotĂ« se ish kryeministri i KosovĂ«s, Ramush Haradinaj po mbahet ‘peng’ nĂ« FrancĂ«. Sip
U kthye nĂ« makthin e Princ LekĂ«s dhe Elias, e pabesueshme çfarĂ« deklaron 25-vjecarja Fitore Bekteshi, 25- vjeçarja e dĂ«nuar nga gjykata pĂ«r “pĂ«rndjekjen” e Princit Leka Zogu dhe bashkĂ«shortes sĂ« tij, aktor
Princ Leka rrĂ«fen ngjarjen: Si na terrorizonte 25-vjeçarja, thĂ«rriste me zĂ« tĂ« lartĂ« “tĂ« dua” Princ Leka ka treguar me detaje gjithĂ« dramĂ«n qĂ« ai dhe gruaja e tij, Elia kanĂ« hequr nĂ« kurriz nga Fitore Bekteshi, vaj
Nuk do ta besoni fjalĂ«kalimin e iPad-it tĂ« Sali BerishĂ«s (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha Ă«shtĂ« kapur mat nĂ« seancĂ«s e sĂ« enjtes nga kamera e “News24”. Rubrika “Ups” e emisionit “K
Lekaj: Akuza ndaj meje, sulm i llogaritur ndaj AAK-së Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Pal Lekaj, ka deklaruar se akuza ndaj tij, nga Prokuroria Speciale, është sulm ndaj Alea
AKTAKUZA / Reagon Pal Lekaj: Jam i plotësisht i pastër Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Pal Lekaj ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës nga Prokuroria Speciale për keqpërd
Rudina Magjistari i çudit të gjithë: Ku i bie Liqeni i Thatë në Tiranë? (VIDEO) Prezantuesja e njohur e ekranit shqiptar, Rudina Magjistari ka surprizuar me deklaratën gjatë emisionit të saj, kur të f
Opozita i quan kryeservila, "Thaçi dhe Mustafa të ndërpresin dialogun me Serbinë" Shefat e Grupeve Parlamentare të partive opozitare, Glauk Konjufca, Pal Lekaj dhe Valdete Bajrami, gjatë një konference
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturĂ«n e ditĂ«s sĂ« sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tĂ« ishin nga super ndeshja ndĂ«rmjet BarcelonĂ«s dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturĂ«n e ditĂ«s sĂ« sotme ku personazhet kryesore sigurisht do tĂ« ishin nga super ndeshja ndĂ«rmjet BarcelonĂ«s dhe Juventusit. NĂ« tĂ« Ă«shtĂ« trinomi i frikshĂ«m i BarcelonĂ«s MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.