999 rezultate për

lejuara

Ktheu lokalin në fole lojërash fati, arrestohet 51-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 51-vjeçar. Uniformat blu njoftojnë se është vënë në pranga R.H., 51 vjeç, banues n
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit, arrestohet i riu në Tiranë Një 24 vjeçar është arrestuar nga blutë e kryeqytetit teksa një tjetër është proceduar penalisht pasi u kapën në kundërs
Ju duk rruga si pistë avioni, rrugorja bën "namin" me goba e heqje patentash (VIDEO) Policia Rrugore ka njoftuar se radarët e dronët në akset rugorë Durrës-Rrogozhinë dhe Elbasan-Peqin kanë kapur shkelje t
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit: Arrestohet pronari i lokalit, procedohen tre të tjerë Policia ka proceduar penalisht 4 persona, nga të cilët një i arrestuar në flagrancë, një i shpallur në kërkim dhe dy të
Policia i merr celularin, zbulon shkeljen që do t’i hapë punë 42 vjeçarit në Belsh Pronarin i një lokali në Belsh është proceduar penalisht pasi u konstatua se në brendësi të lokalit të tij vendoseshin b
Zbardhen detajet, pacientja nga Shkodra u infektua në Tiranë Janw zbuluar detajet pwr pacienten me COVID-19 nga Shkodra. Nw bazw tw raportimeve tw para mwsohet se pacientja ka q
Shpejtësia përtej normave të lejuara, futbollisti i Totenhemit në telashe I riu mjaft i talentuar i Totenhemit, Stivën Bergijn rrezikon t’i hiqet patenta, për shkak se ka shkelur normat e lejuar
Nuk pyetën për ligj, çfarë ndodhi brenda lokalit në Tiranë ku "gëlonin" lojrat e fati Policia e Tiranës ka arrestuar 11 persona ku një prej tyre është dhe pronarin e lokalit. Shërbimet e Komisariatit të
Nuk pyeste për ligj, si "gëlonte" pokeri në një lokal në Kombinat Edhe pse lojërat e fatit u sekuestruan dhe u ndaluan me ligj jo të gjithë i binden këtij ligji. Policia e Tiranës njo
Gjueti makinash luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në rrugët e Tiranës Gjatë natës ka patur kontrolle dhe drager në rrugën interurbane "Tiranë-Elbasan" për të parandaluar aksidentet rrugore q
Nuk u kishte dhënë fund lojrave të fatit, ndalohet biznesmeni në Korçë Polica e Korçës ka arrestuar pronarin e një lokali, i cili vijonte ende të ushtronte aktivitetin e kundraligjshëm të loj
Nuk harruan zakonin e lojrave të fatit, procedohen 5 persona Policia e Korccës ke proceduar penalisht 5 shtetas pasi vijonin ende të ushtrojnë aktivitetin e kundraligjshëm të lojëra
Ia gjeti anën skedinave, celulari e nxjerr zbuluar 25 vjeçarin Policia e Korçës ka arrestuar një 25 vjeçar i cili vazhdonte të ushtronte aktivitetin e kundraligjshëm të lojërave të fa
Organizonin lotari të palejuara, policia vë në pranga tre shtetas Vijon operacioni në të gjithë vendin për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë të ushtrojnë aktiviteti
Ish-lojtari i Juventusit ndëshkohet rëndë në Angli Një gjobë rekord për Mario Lemina. Ish-futbollisti i Juventusit, tashmë në Angli tek Sauthempton, mori një ndëshkim mode
Me 223 km/h, policia pezullon 39 patenta për 48 orë Policia Rrugore e Tiranës njofton se gjatë 48 orëve të fundit janë pezulluar 39 leje drejtimi për shkak të shpejtësisë t
Muzika e lartë e lokaleve gjatë natës, merren masa Ndotja akustike është kthyer tashmë prej kohësh në një problem shumë serioz, sidomos në zonat më pikante të kryeqytetit,
Aktivitet të paligjshëm, dy pronarët e kazinove përfundojnë në polici Policia e Elbasanit ka goditur dy raste të veprimtarisë së paligjshme të lojrave të fatit. Hetimet kanë nisur për A.
KQZ me vendim për kufizimin e shpenzimeve të fushatës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) miratoi Planin Operacional dhe kalendarin e aktiviteteve kryesore për organizimin e
Arrestohet “i forti” i Dibrës, përplasi dy automjete mes Bulqizës Një 35-vjeçar është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet se drejtonte makinën në gjendje të dehur dhe tej normave të le