999 rezultate për

lejuar

Berisha i bashkohet Kombëtares, pritet edhe Vrioni Klaus Gjasula, Ylber Ramadani, Florian Kamberi dhe Lindon Selahi janë futbollistët e vetëm të cilët janë grumbulluar nga
Ktheu lokalin në fole lojërash fati, arrestohet 51-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 51-vjeçar. Uniformat blu njoftojnë se është vënë në pranga R.H., 51 vjeç, banues n
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit, arrestohet i riu në Tiranë Një 24 vjeçar është arrestuar nga blutë e kryeqytetit teksa një tjetër është proceduar penalisht pasi u kapën në kundërs
Muzikën në kupë të qiellit pas orarit të lejuar, gjobitet pronari i një lokali Ndëshkohet me masë administrative 1.000.000 lekë, pronari i një subjekti, pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në ku
Werder reagon për Rashicën: Kosovë, merre për një ndeshje Werder Bremen ka dalur me njoftim zyrtar. Skuadra gjermane e ka lejuar Milot Rashicën të luaj për Kosovën në ndeshjen e
Ju duk rruga si pistë avioni, rrugorja bën "namin" me goba e heqje patentash (VIDEO) Policia Rrugore ka njoftuar se radarët e dronët në akset rugorë Durrës-Rrogozhinë dhe Elbasan-Peqin kanë kapur shkelje t
Nuk hoqën dorë nga lojrat e fatit: Arrestohet pronari i lokalit, procedohen tre të tjerë Policia ka proceduar penalisht 4 persona, nga të cilët një i arrestuar në flagrancë, një i shpallur në kërkim dhe dy të
Muzikë jashtë orarit të lejuar, 4 lokale gjobiten nga Policia Katër subjekte që ushtronin aktivitet të shoqëruar me muzikë, në kundërshtim me Aktin Normativ dhe urdhrin e Ministrisë
Masakra e Srebrenicës, reagon Meta Presidenti i vendit Ilir Meta, ka kujtuar sot 25 vjetorin e Masakres se Srebrenices, duke e quajtur ate “gjenocid i një
Paralajmërohen protesta nëse nuk lejohet hapja e klubeve të natës në Kosovë Masat e reja të Qeverisë nuk po iu pëlqejnë as klubeve të natës. Me vendimin e djeshëm të Qeverisë së Kosovës, ndaloh
Policia i merr celularin, zbulon shkeljen që do t’i hapë punë 42 vjeçarit në Belsh Pronarin i një lokali në Belsh është proceduar penalisht pasi u konstatua se në brendësi të lokalit të tij vendoseshin b
Berisha sulmon Ramën: Shqiptarët s’kanë marrë asnjë qindarkë Berisha ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook, rastin e disa qytetarëve, të cilët shprehin ankesën për "pagën e luftës
Manastirliu tregon skenarin e "zi": Nëse rriten shifrat, do detyrohemi të bëjmë hapa pas Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar përsëri 18 raste të reja me koronavirus, çka ngre shqetësim se si do të veproh
Miratohet propozimi i FIFA-s për të lejuar 5 zëvendësime për ndeshje Bordi i Shoqatës Ndërkombëtare të Futbollit (IFAB) ka miratuar propozimin e FIFA-s për të lejuar 5 zëvendësime për ndesh
Orari i ri deri në 17:30, si do funksionojë lëvizja e makinave Orari i ri i lëvizjes nga ora 05.00 e mëngjesit deri në orën 17.30 të pasdites duket se i ka hapur rrugën shumë qytetarë
Zbardhen detajet, pacientja nga Shkodra u infektua në Tiranë Janw zbuluar detajet pwr pacienten me COVID-19 nga Shkodra. Nw bazw tw raportimeve tw para mwsohet se pacientja ka q
Tre viktima nga koronavirusi në Itali, anulohen karnavalet në Venceia Në Itali shkon në 3 numri i të vdekurve nga koronavirusi. Viktima e radhës, një grua, u nda nga jeta në Kremona, ndërsa
Shpejtësia përtej normave të lejuara, futbollisti i Totenhemit në telashe I riu mjaft i talentuar i Totenhemit, Stivën Bergijn rrezikon t’i hiqet patenta, për shkak se ka shkelur normat e lejuar
"Fluturuan" me dyfishin e shpejtësisë së lejuar, çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë Policia i ka bërë thirrje personave në timon, që të mos nxitojnë në rrugë duke u bërë burim aksidenti për veten dhe për
Nuk pyetën për ligj, çfarë ndodhi brenda lokalit në Tiranë ku "gëlonin" lojrat e fati Policia e Tiranës ka arrestuar 11 persona ku një prej tyre është dhe pronarin e lokalit. Shërbimet e Komisariatit të