999 rezultate për

lejonte

​“Paul Pogba do të largohet në janar” Ish-mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Ince, beson se zgjidhja e vetme për problemin e mesfushorit francez, Paul Pog
Arrestohet polici në Durrës, lejonte ndërtime pa leje Një punonjës policie është arrestuar nga SHÇBA nën akuzën e shpërdorimit të detyrës. Punonjësi i policisë Muharrem Ha
Dembele: E pash si të vetmen zgjidhje braktisjen e stërvitjes që Dortmund të lejonte largimin tim Pas shumë e shumë tentatviash Barcelona arriti më në fund ta Deembelen nga Borussia Dortmund, por ndihmesën më të madhe
Plas sherri te United, Pogba dhe Rooney zihen për penalltitë (VIDEO) Paul Pogba mesa duket kërkon të djegë etapat te United për t'u bërë lider ashtu si në kohën kur ishte pjesë e Juventusit
Memushaj: De Biasi do të jepte dorëheqjen nëse unë ... Mesfushori i Kombëtares shqiptare të futbollit Ledian Memushaj ka sqaruar se De Biazi mund të jepte dorëheqjen nëse FSHF
Ish-gruaja nuk e lë të takojë fëmijët, babai 55-vjeçar tenton vetëvrasjen (FOTO LAJM) Një 55-­vjeçar ka tentuar të vetëvritet në Itali, në autostradën që të çon në aeroportin e Fiumiçinos në Romë, pasi grua
Rrëfimi i Antonia Young: Si zbulova “Virgjëreshat e betuara” kur nuk na lejonte Enver Hoxha Keqkuptimi kulturor i virgjëreshave të betuara shqiptare Vjen në Tiranë autorja e “Virgjëreshat e betuara shqiptare”, b
Mbrojtja e folesë, sulmet terrorizuese të patës (FOTO-LAJM) Disa nëna luftojnë shumë për të rregulluar të ardhmen e fëmijëve të tyre dhe kur të largohen në universitet. Por një nën