999 rezultate për

lejon

Shpikja e re që lejon burrat të ushqejnë foshnjat me "gji" Më në fund ka një zgjidhje edhe për burrat se si mund të ushqejnë fëmijët me gji. Sigurisht kjo ndodh falë ndihmës së
Boris Johnson lejon tifozët në stadiume Afërsisht që një vit, tifozët e futbollit në Angli nuk kanë mundur të shikojnë ndeshjet nga afër. Këtu përjashtohen d
Shpikja e re lejon burrat t’i ushqejnë bebet me "gji" (VIDEO) Më në fund, është koha ta sillni në shtëpi fëmijën tuaj. Sa emocionuese! Nuk ka asnjë gëzim tjetër në botë që të krahaso
Avokati i Popullit i drejtohet Kushtetueses: Kërkohet shfuqizimi i nenit që lejon përgjimin e qytetarëve Institucioni i Avokatit të Popullit i ka kërkuar Gjykatës Kushtetuese të shfuqizojë nenin 8 në ligjin për policinë, përs
Mevlanin mezi e përqafoi, Ledjana lejon Erin t'a marrë në krahë (FOTO LAJM) Dita e sotme në Për’Puthen po transmetohet takimi mes Erit dhe Ledjanës. Një takim i këndshëm mes tyre që filloi me n
Mjeku rrëfen jetën brenda vilës së Enver Hoxhës: Na lejonin të shikonim "Rai"-n dhe "BBC" Profesor Ahmet Kamberi rrëfen në librin e tij se përse u ngrit ekipi i mjekëve të Enverit, si funksiononte ai me rregull
Vaksina anti-covid në Kosovë, Rama: Kompania Pfizer nuk na lejon! Në një dalje për mediat Kryeministri Rama theksoi nga Rinasi se do vazhdojnë procesi i vaksinimit edhe gjatë muajt Shkur
OBSH sulmon Kinën: Nuk po lejon hetimet për COVID-19 Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Tedros Adhanom Ghebreyesus tha se ishte “shumë i zhgënjyer” që Kina
Specialja lejon udhëheqësit e UÇK-së të dalin nga qelia për Vitin e Ri Figurat më të rëndësishme të Ushtrisë Çlirimtaret të Kosovës po mbahen në paraburgimin e Gjykatës Speciale në Hagë të Ho
Nëse po bëni plane për të udhëtuar vitin tjetër, do t'ju duhet pasaporta e vaksinës Tani që vaksinat për Covid-19 po përhapen në shumë vende të botës, njerëzit kanë nisur të ëndërrojnë dhe planifikojnë pë
Bëhuni të kujdesshëm, Instagram ju njofton kur dikush i bën "screenshot" bisedës (VIDEO) Në shtator, Instagram-i prezantoi disa tipare të reja për Direct Messages, dhe tani, pak nga pak, ato po vendosen në pla
Katari nuk njeh virus, lejon 20 mijë tifozë në ndeshje futbolli Katari po bën përgatitjet për kampionatin botëror të vitit 2022. Gjatë këtij muaji do të bëhet inaugurimi i stadiumit
Muric kalon dëmtimin, Girona e lejon të grumbullohet me Kosovën Portieri i Kosovës, Aro Muric nuk ka zhvilluar asnjë ndeshje me skuadrën e tij Girona, që prej ndeshjes Greqi – Kosovë,
iPhone 12 Pro lejon që njerëzit të verbër ‘të shohin’ të tjerët përreth tyre Fraza "distancim shoqëror" ose "distancë fizike" ka qenë mjaft e zakonshme këto ditë ndërsa bota vazhdon të frenojë përh
Mos lejoni t'ju frikësojnë, ja ç'ndodh vërtetë në vizitën e parë tek gjinekologu Është një takim që i ndodh të gjithë atyre që kanë një vaginë. Herët apo vonë. Nuk ka një moshë të duhur, ndonëse pjesa
Kryemadhi: Rama do të grabisë Kushtetutën, por Iliri nuk e lejon "Si nuk u ngop ky, detin po, pronat po, çdo gjë. Rama do të grabisë Kushtetutën, por Ilir Meta si president nuk e lejon.
Më joshëse se asnjëherë, Eva Murtai shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë, teksa vitet e fundit 25-vjeçarja ka shkëlqyer duke mo
Buzëqesh Kosova, Lazio lejon Muriqin ti bashkohet kombëtares Vedat Muriqi do të jetë në dispozicion për Kosovën në ndeshjen kundër Maqedonisë së Veriut. Kosova do të mund të llog
Lajm i keq për Kosovën, Napoli nuk lejon lojtarët të grumbullohen me kombëtaret Radio zyrtare e skuadrës së Napoli, ‘Radi Kiss Kiss’ ka dhënë lajme të hidhura që lidhen me kombëtaren e Kosovës. Sip
Chiesa afër Juventusin, Fiorentina nuk humb kohë për të gjetur zëvendësuesin Federico Chiesa mund të jetë një nga lëvizjet më të mëdha këtë afat kalimtar në Serie A. Reprezentuesi italian mund t