999 rezultate për

lejoi

Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
Nuk e lejoi shteti të shkonte për kurim në Itali, ndërron jetë në spital 3-vjeçari Një fëmijë i moshës 3-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ishte futur në reanimacion nga një problem në zemër. Familjarët
Lejoi mbajtjen e seancës për rrëzimin e Qeverisë, Kurti e shkarkon (FOTO LAJM) Qeveria në dorëheqje e ka shkarkuar nga pozita e anëtarit dhe Kryetarit të Bordit të Shërbimit Klinik Spitalor të Kosovë
E kërkoi Milani, Spalleti zbulon se ishte Interi që nuk e lejoi ti bashkohej "kuqezinjve" Ish-trajneri i Interit, Luciano Spalleti ka folur për largimin nga Interi dhe interesin që kishte treguar Milani për ta
DOKUMENTET/ Padi ndaj Joveskit, lejoi Katica Janevën të veprojë edhe nga paraburgimi (FOTO LAJM) Padi penale kundër prokurorit publik Lubomir Joveski është ngritur sot për refuzimin e tij për të larguar ish-prokuroren
Aktivistja nga Kosova: Policia nuk na lejoi të shpërndamin ndihmat në Durrës Një grup i të rinjëve kosovarë, kishin marrë rrugën mbrëmë për në Durrës, me qëllimin që ti ndihmonin të prekurit nga të
Vijon skandali: FIFA nuk lejoi votat e Egjiptit për të shpallur Salahun më të mirin Deklaratat kontroverse rreth votimeve të FIFA-s për çmimin e lojtarit më të mirë të vitit në botë kanë vazhduar edhe më
Sarri debuton me fitore, Chelsea mposht lehtësisht Huddersfieldin (VIDEO) Chelsea ka mposhtur sot pa problem Huddersfield Town me shifrat 0-3 në "Kirkless Stadium", ndeshje e vlefshme për javën
Thaçi: Kjo parti shqiptare nuk lejoi që Kosova të kishte ushtrinë e saj Presidenti i Kosovës në një intervistë për Klan Kosova ka akuzuar Lidhjen Demokratike të Kosovës për pengimin e procesit
Zbardhet letra që nuk i lejoi deputetët të shkonin në Beograd Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda ka publikuar letrën me anë të së cilës atij së bashku me dy deputetët, Vjosa O
Dorëhiqet njeriu që lejoi intiligjencën turke të zhvillonte lirshëm operacion në Kosovë Shefi i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Driton Gashi, i ka ofruar dorëheqjen e kërkuar kryeministrit të Kosovës,
Anëtari serb i presidencës boshnjake hyn në Kosovë, si e lejoi policia? Anëtari i Presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës Mladen Ivanic nga Republika Srpska është duke qëndruar në Kosovë në nj
Reali ia prishi dëshirën Cabellosit, nuk e lejoi të zëvendësonte Coutinhon Sipas gazetarit spanjoll Cristobal Soria, Reali i Madridit e bllokoi transferimin e Dani Cabellosit në Anfield muajin e
Grezda flet për dështimin e trasferimit tek Dinamo: Osijek nuk më lejoi që të largohesha Eros Grezda është padyshim një nga futbollistët më të spikatur në kombëtaren shqiptare pasi me paraqitjet e tij të mira
Zaimina zbulon dietën që nuk e lejoi të shtonte kilogramë gjatë shtatzënisë Është treguar mjaft e kujdesshme për të mos publikuar shumë foto gjatë pritjes së ëmbël, tani që i kanë mbetur edhe pak
REKORDE / Reali i Zidanit më i dobëti në 10-të vitet e fundit (FOTO LAJM) 14 javë, 27 pikë, kjo është ecuria më e dobët e Real Madridit në 10 vitet e fundit. Reali nuk ka ndërmend të dalë nga
UEFA bën skandalin e radhës ndaj shqiptarëve: Lejoi banerin fyes në stadium Tifozët e Partizanit të Beogradit kënduan mjaft kore raciste ndaj shqiptarëve mbrëmë gjatë ndeshjes kundër Skënderbeut,
Amerika eleminohet nga kjo luftë në zonë, që arbitri e quan gol (VIDEO) SHBA nuk ka arritur të kualifikohet për në Kupën e Botës për herë të parë që nga viti 1986. Por këtë e bëri një arbit
Panucci nuk e lejoi lojtarin e kombëtares të ushqehej me patate të skuqura në Spanjë “Me dorë të hekurt”. Kështu ka parashikuar Christian Panucci të drejtojë Kombëtaren shqiptare, duke shkaktuar jo pak hab
Van Dij ofendon Southamptonin pasi nuk e lejoi të bënte një hap më lart në karrierë Mbrojtësi i Southamptonit, Virgil van Dijk, nuk ka përjashtuar mundësinë e largimit gjatë janarit. Ai ishte shumë afër k