999 rezultate për

lejen

Sandër Lleshaj nuk ndalet: Përgjime policore të shqiptarëve, pa lejen e Prokurorisë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur sot nga Kakavija, për projektligjin, që lejon policinë të kryeje përgjime
U largua në Argjentinë mes polemikash, Higuain sqaron situatën Udhëtimi i Higuain në Argjentinë ka ngjallur disa polemika. Por lajmet vijnë nga Amerika e Jugut se nëna e lojtarit t
"Tapë" në timon dhe armë me vete, si u kap i "forti" në Vlorë Një i ri është arrestuar në Vlorë për shkak se ishte në gjendje të dehur teksa i jepte makinës, ndërsa brenda në makinë
I mori burrin, e dashura e Hulk letër prekëse hallës: Asnjë gjethe e vetme nuk bie pa lejen e Zotit Tingëllon si e çuditshme, por në fakt është e vërtetë. Futbollisti i njohur, Hulk ka nisur prej disa ditësh një marrëdhë
Endri Prifti: Për dy ditë më morën 50 milionë lekë në baste, Rama dhe Meta kanë vite që meren me mua (FOTO LAJM) Këngëtari korçar Endri Prifti, shkruan se për dy ditë ka humbur 50 milionë lekë nëpër baste. Sipas tij, për këtë faji
Premtimi i Braçes: Kush kërkon të ndërtojë banesën e dëmtuar nga tërmeti do marrë falas projektin dhe lejen Zv.kreministri Erion Braçe ka premtuar se duke nisur nga dita e mërkurë, qeveria do të miratojë një ligj ose një VKM e c
Filmoi fshehurazi 555 gra dhe i publikoi në faqe pornoje, arrestohet 53-vjeçari Policia në Madrid arrestoi një 53-vjeçar me akuzën se regjistronte video intime të më shumë se 500 femrave, pa lejen e t
Rritet numri i aksidenteve, ndryshon testi i praktikës për patentën CCdo ditë, persona të rinj i drejtohen qendrave të autoshkollës në mënyrë për të marrë lejen e drejtimit. E ndarë në pje
Neymar udhëton pa lejen e Tuchel në Brazil Neymar nuk është stërvitur gjatë ditës së enjte, ka udhëtuar në Brazil, por pa lejen e Thomas Tuchel. Paris Saint-Ger
U penduat pse u larguat nga Greqia? Si të merrni sërish lejen e qëndrimit Emigrantët shqiptarë në Greqi që më parë dispononin një leje qëndrimi 10 vjeçare, por që janë larguar nga shteti helen p
Pas shkrimeve kritike, gazetarja britanike nuk merr lejen e qëndrimit Ditën e djeshme, gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Elisabeth njoftoi se nuk do të mund të qëndronte më në Shqipëri
Pacolli jep lejën, Gjuriç vjen në Kosovë Shefi i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, sot pritet të vijë në Kosovë. Gjuriç sot do të mbajë n
Hallakaten institucionet e Ahmetajt, financat shpenzojnë pa lejen e thesarit Drejtoria e Përgjithshme Thesarit ka humbur kontrollin mbi shpenzimet buxhetore, pasi sipas një auditimi që ka bërë Kont
FIFA jep lejen për Arijanet Muriq që t’i bashkohet Kosovës Federata Botërore e Futbollit (FIFA) ka dhënë leje që portieri i Manchester City, Arijanet Muric, të mbrojë ngjyrat e pë
Refuzoi Shqipërinë, çfarë pritet të ndodh me Sadikun Jashtë Loret Sadiku, brenda Ergys Kaçe. Minuta e zëvendësimit? Ah. Ende nuk ka filluar të luhet ndeshja. Janë ndryshimet
Presidenti i UFC-së nuk lejon përballjen mes Khabibit dhe Mayweatherit Duket se ndeshja e shumëpritur midis Khabib Nurmagomendov dhe boksierit Flojd Mayweathernuk do të zhvillohet tani për ta
EMRI/ Theu lejen e burgut, i riu kapet pas 1 viti duke "injoruar" policinë Njw i ri nga Vlora wshtw vwnw nw pranga nga policia, pasi rezultonte nw kwrkim qw prej njw viti. I riu i quajtur Erv
Nëse vuani nga dembelizmi, ja mënyrat që ta largoni këtë ves të keq Përgatitni një listë me gjërat që keni për t’i bërë Ndonjëherë e gjejmë vetën të rrethuar me një grumbull pune që duhet
Deputeti i NISMA-s: Çeku dhe ky matrapazi lejuan manipulimet me veteranët Deputeti nga radhët e Nismës për Kosovën, Enver Hoti, ka reaguar ndaj presidentit Thaçi, i cili ka thënë se s’ka më shum
Veseli: Tahiri nuk e shkarkon veten pa lejën time Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka mohuar se ka zhvilluar mbledhje të kryesisë e ka quajtur vetëm takim me kolegë.