999 rezultate për

leje

Premtimi i drejtorit për futbollistin: Do të jap leje të flasësh me mbesën time (FOTO LAJM) Fiorentina këtë fillim sezoni ka arritur rezultate dhe një nga futbollistët që ka shkëlqyer është 22-vjeçari Gaetano Cas
Dëshmia e të "fortit" që pritet të kalojë jetën pas hekurave: Më kanë bërë 3 atentate, pistoletën e kisha për vetëmbrojtje “Më kanë bërë tri atentate, pistoletën e kisha për vetëmbrojtje”. Kështu është shprehur Elvis Gaçaj para Gjykatës së Dur
Nuk ka prova për vrasjen e Santjagos, Elvis Gaçaj gjykohet vetëm për armëmbajtje pa leje Gjykata e Durrësit ka lënë në qeli me masën e sigurisë “arrest me burg” Elvis Gaçajn, i ndaluar dy ditë më parë në mes t
Doza kokaina dhe tapë në motorr, vihen në pranga tre persona Tre persona janë arrestuar pas një operacioni në Lezhë – Kurbin – Mirditë. Një prej tyre është kapur me një sasi koka
Tapë në timon dhe pa leje drejtimi, ndalohen 13 persona në Tiranë 13 drejtues mjetesh janë arrestuar në orët e fundit, nga këta 6 për drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe 7 për drejtim
Kapen 2 persona të rrezikshëm në Durrës, njëri pjesë e klanit Duka (VIDEO) Policia ka vënë në pranga një anëtar të klanit Duka, pas sinjalizimeve se një mjet po kryente manovra të rrezikshme në r
Burri arrestohet se rrahu gruan, por policia i gjen asaj një armë pa leje Policia ka arrestuar një burrë gjatë mbrëmjes së djeshme, i cili akuzohet për dhunë në familje. Policia ka shkuar në sht
Nga nesër: 3 vite burg kush bllokon rrugën, 15 për armëmbajtje pa leje Ashpërsimi i Kodit Penal parashikon rritje të dënimeve për vepra penale të tilla si cenimi i sigurisë ushqimore, cenimi
Kapet 33 vjeçari në Kamëz, çfarë fshihte në shtëpi Bashkëpunimi komunitet-polici, vë në pranga një 33-vjeçar për armëmbajtje pa leje. Sekuestrohen armë zjarri, pushkë s
Organizoi vetë rrëmbimin se s'i jepnin leje për të dalë, zbardhet dëshmia e të miturës në Tiranë Ka shokuar Tiranën një ngjarje e cila fatmirësisht rezultoi jo e vërtetë pasi u raportua me shpejtësi se në mes të ditës
Rama i shton edhe një "taksë" tjetër ndërtimit: Sigurim me detyrim, ndryshe s'ka leje Kryeministri Rama ka shpjeguar sot se do t'i detyrojë bizneset ndërtuese që të blejnë polica sigurimi tek kompanitë e si
Endri Prifti: Për dy ditë më morën 50 milionë lekë në baste, Rama dhe Meta kanë vite që meren me mua (FOTO LAJM) Këngëtari korçar Endri Prifti, shkruan se për dy ditë ka humbur 50 milionë lekë nëpër baste. Sipas tij, për këtë faji
Osmani: "Klani Pronto" s’mund ta blejë vullnetin e qytetarëve për LDK-në Vullneti i qytetarëve të Kosovës për LDK-në nuk mund të blihet nga përfaqësuesit e “Klanit Pronto”, – tha kandidatja e
Qarkullonte lart e poshtë me pistoletë, kapet laçiani Eshtë vënë në pranga një 22 vjeçarin L.T, banues në Fushë Gjormë, i cili qarkullonte me pistoletë. Gjithashtu është s
Premtimi i Braçes: Kush kërkon të ndërtojë banesën e dëmtuar nga tërmeti do marrë falas projektin dhe lejen Zv.kreministri Erion Braçe ka premtuar se duke nisur nga dita e mërkurë, qeveria do të miratojë një ligj ose një VKM e c
Shkon të blejë ushqime në dyqan por sulmon shitësen 21 vjeçare, ndalohet burri Një 44- vjeçar u ndalua nga Policia e Elbasanit pasi ka goditur me sende të forta një 21-vjeçare, e cila ishte shitëse n
E BUJSHME/ Njeriu i 3 më i pasur i botës, synon të blejë Milanin Një lajm "bomb" mediat italiane teksa njeriu i 3 më i pasur në botë, Bernard Arnault, synon të bleje skuadrën e Milanit.
Superfoto në kushtet e shtëpisë, ju duhet një aparat dhe fantazia e kësaj modeleje (FOTO LAJM) Ka modele, por ka edhe Modele. Kihmberlie, një grua me një sens të jashtëzakonshëm stili, është një nga këto të fundit.
Merr leje nga burgu, shqiptari nuk kthehet më në qeli. Pse ishte dënuar ? Merr leje nga burgu, por nuk kthehet me. Keshtu ka bere nje i denuar shqiptar ne Greqi, Mediat greke shkruajne se 34
Statistika, Shqipëria po zbrazet dhe po plaket, largohen mesatarisht 15 mijë të mitur në vit Në një kohë që popullsia e Shqipërisë po shkon drejt plakjes dhe norma e fertilitetit po ulet vit pas viti, prej vitit 2