999 rezultate për

leipzigun

Forsberg e pranon se në verë mund ta lërë Leipzigun Ylli i Red Bull Leipzig, Emil Forsberg, ka pranuar se po përgatitet për një largim nga Bundesliga gjatë kësaj vere. Për
Derbi me Leipzigun, Bayern nuk pyet për ndeshje të madhe dhe lë pushim yjet Derbi i javës së 27-të Leipzi - Bayern Munich fillon me disa mungesa. Bayern ka lënë pushim Franck Ribery dhe Robert
Lewandowski kërkon nga ekipi i tij të mos shfokusohet nga festat Bayernin do të udhëtojë drejt Stuttgartit, para se Bayerni të mbyllë vitin ndaj Dortmundit në Kupën e Gjermanisë katër d
Bayern mposht përsëri Leipzigun dhe merr kryesimin (VIDEO) Bayern Munich ka mundur me shifrat e pastra 2-0 Leipzigun në "Allianz Arena" në xhiron e 10-të në kampionatin gjerman.
Bayern eleminon Leipzigun nga pika e panlltive (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të eleminojë Leipzigun nga pika e bardhë e penalltive, pas 120 minuta lojë me rezultatin 1-1.
4 yjet që po dërgojnë Leipzigun në majën e Bundesligës (FOTO) E kush do ta kishte menduar se një tjetër skuadër do të bënte mrekullinë si Leicetser në sezonin e fundit. Ju duket e pa