999 rezultate për

leipzig

Dortmundi e nis me ‘poker’ ndaj Leipzigut, Mainzi fiton me Stuttgartin Borussia e Dortmundit i bën nisjen e duhur sezonit në Bundesligë. Verdhezinjtë fituan 4-1 në “Signal Iduna Park” ndaj Le
Bayern nuk pret më, gjen zëvendësuesin e Lewandowskit Vetëm dy ditë më parë agjenti i Robert Lewandowskit deklaroi se sulmuesi i Bayern Munich dëshironte të largohej nga klub
Forsberg e pranon se në verë mund ta lërë Leipzigun Ylli i Red Bull Leipzig, Emil Forsberg, ka pranuar se po përgatitet për një largim nga Bundesliga gjatë kësaj vere. Për
Marseilla me 5 yje ndaj Leipzigut (VIDEO) Edhe Marseilla ka bërë çmendurinë e radhës sonte duke u kuaifikuar në sekondat e fundit të ndeshjes kundër Leipzigut.
Marseilla dhe Leipzigu nuk ndalen së shënuari (VIDEO) Marseilla dhe Sevilla nuk ndalen së shënuari në "Stade Velodrome". Në minutën e 55'-të miqtë shënojnë me golin e Aug
Marseilla shënon edhe golin e tretë ndaj Leipzigut (VIDEO) Marseilla ka shënuar edhe golin e tretë kundër Leipzigut në "Stade Velodrome". Autori i golit është sulmuesi, Floria
Marseilla përmbys rezultatin ndaj Leipzigut (VIDEO) Marseilla ka bër çmendurinë pasi ka përmbysur rezultatin ndaj Leipzigut në "Stade Velodrome". Në minutën e 6'-të mes
Ka gol në ndeshjen Marseille - Leipzig (VIDEO) Leipzigu ka kaluar në avantazh ndaj Marseilles në "Stase Velodrome". Ai që ka shënuar është mesfushori, Bruma që ka
Çmendet Barcelona, 100 milionë euro për talentin e Leipzigut Barcelona është e gatshme të bëjë një ofertë prej 100 milionë euro për talentin e Leipziut, Dayot Upamecano. Upamecan
Juventus dhe Inter përballen në merkaro për super portierin 19-vjeçar Sipas Gazzetta dello Sport, Juventus dhe Inter janë dy nga klubet që thuhet se janë të interesuar për shërbimet e portie
Juventus shfaq interesim serioz për sulmuesin e Leipzig Juventus ka futur një emër tëri në listën e transferimeve. Bëhet fjalë për suedezin Emil Forsberg që aktivizohet në
Leipzigu surprizon Bayernin duke e mposhtur në "Red Bull Arena" (VIDEO) Leipzigu ka surprizuar Bayern Munich në "Red Bull Arena", duke fituar me shifrat 2-1, në javën e 27-të të Bundesligës gj
Çmendet Leipzigu, përmbys rezultatin ndaj Bayernit (VIDEO) Leipzigu ka përmbysur gjithçka ndaj Bayern Munich në "Red Bull Arena". Këtë herë është sulmuesi i talentuar, Timo We
Leipzig barazon shifrat ndaj Bayernit (VIDEO) Leipzigu ka barazuar shifrat ndaj Bayern Munich në "Red Bull Arena". Autori i golit është mesfushori, Naby Keita në
Bayern Munich kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi Sandro Wagne
Derbi me Leipzigun, Bayern nuk pyet për ndeshje të madhe dhe lë pushim yjet Derbi i javës së 27-të Leipzi - Bayern Munich fillon me disa mungesa. Bayern ka lënë pushim Franck Ribery dhe Robert
Hidhet shorti i Europa Leagues, Atletico dhe Arsenal kërkojnë gjysmëfinalen Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i çerekfinaleve të Europa League. Arsenali, Atltico Madridi, CSKA Moska, Lazio, R
Milan vihet pas talentit të Leipzigut Sipas MilanNeës, agjentët e Rossonerëve kanë qëndruar të enjten në Gjermani për ta parë nga afër Upamecanon ndaj Zenitit
Napoli fiton ndaj Leipzigut, por eliminohet nga Eurpa League (VIDEO) Napoli ka arritur të fitojë me shifrat 2-0 ndaj gjermanëve të Leipzig, por pa arritur të kualifikuar më tej në UEFA Euro
Napoli shënon edhe golin e dytë ndaj Leipzigut (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Autori i golit është anësori italian, Lorenz