999 rezultate për

leipzig

Leipzig nuk e paguan kartonin e Rashicës, Lala zbarkon në Milano Milot Rashica mund të përfundojë te skuadra e Milan. Ylli i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica pritet të arrijë mar
Bomba nga Gjermania: Dështon marrëveshja Milan-Rangnick Ralf Rangnick nuk do të jetë trajneri i Milanit sezonin e ardhshëm. Kicker bën të ditur se gjermani është i gatshëm t
E BUJSHME/ Rashica refuzon Liverpoolin (FOTO LAJM) Milot Rashica ka refuzuar që t’i bashkohet Liverpoolit, pasi nuk preferon që të largohet nga Bundesliga. Ylli kosovar
Nuk ka më dyshime, Rashica me klub të ri Milot Rashica pritet të jetë futbollist i Leipzig në sezonin e ardhshëm. Sipas gazetarit të njohur, Arlind Sadiku, yl
Leipzig ofron 18 milion euro, Werder merr vendimin për Rashicën Werder Bremen ka refuzuar një ofertë që ka bërë RB Leipzigu për yllin e Kosovës, Milot Rashica. Oferta prej 15 milion
Rashica i shtrenjtë për Leipzig? Leipzig mund të mos e transferojë Milot Rashicën sipas raportimeve nga Bild. Klubi gjerman ishte në bisedime për ta t
Rashica pranë Leipzig, gazetari italian zbulon detajet e fundit Milot Rashicia është gjithnjë e më afër Leipzig. Pas konfirmimit të drejtorit sportiv të Werder Bremen se Milot Rashi
Dortmund "blindon" vendin e dytë, mposht Leipzig (VIDEO) Skuadra nga ‘Signal Iduna Park’ ka siguruar vendin e dytë në renditjen tabelare, pas fitores në fushën e RB Leipzig.
Schick bind Leipzig, klubi gjerman nis bisedimet me Romën Trajneri i Leipzig, Julian Nagelsmann është i vetëdijshëm se për shkak të pandemisë së COVID-19, që ka prekuar jo pak fi
Werner dëshiron të kalojë sa më parë te Chelsea, Leipzig rrezikon ta humbasë për Champions 24-vjeçari do të përfundojë sezonin e Bundesligës në vetëm 11 ditë, por ai nuk është i gatshëm të kthehet dhe të luajë n
Leipzig fiton ndaj Hoffenheim, forcon pozitat për Champions (VIDEO) RB Leipzig ka marrë tre pikë nga udhëtimi te Hoffenheim, duke fituar 0-2 në stadiumin "PreZero Arena". Kjo sfidë, u z
Leipzig shpreson që Werder të bjerë nga kategoria, kjo është arsyeja Leipzig mbetet skuadra më e interesuar për të transferuar yllin kosovar, Milot Rashica. Futbollisti nga Vushtrria do
Leipzig "dorëzohet" për Werner: Tani topi është në fushën e sulmuesit, presim 60 milionët Timo Werner po kalon javët e fundit te Leipzigu në Bundesligë. Pas zërave të shumtë, edhe pse ende jozyrtarë, që e çojnë
Werner marrëveshje me Chelsea? Reagon Leipzig: Nuk na ka kontaktuar askush Dy ditë më parë u raportuar se Timo Werner kishte arritur akordim me Chelsean dhe vetëm pas përfundimit të Bundesligës,
Trajneri i Leipzig reagon për situatën e Werner: Sulmuesi nuk shqetësohet për zërat që e lidhin me Chelsea Ylli i kombëtares së Gjermanisë dhe skuadrës së Leipzig raportohet të ketë arritur marrëveshje me ‘Blutë’ e Londrës.
Borussia Dortmund mposht minimalisht Herthën e Berlinit, shkëputet nga Leipzig (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka fituar minimalisht përballë Herthën së Berlinit. Kjo fitore shkëput nga Leipzig që "ngeci" ndaj
Paderborni i Gjasulës i "vjedh" një pikë Leipzigut (VIDEO) Në ndeshjen e 30-të të Bundesliga, Leipzig ka marrë vetëm një pikë, duke lënë gjithçka të hapur në garën për një vend në
Werner te Chelsea? Leipzig mohon gjithçka Timo Werner ka qenë lojtari në qendër të vëmendjes gjatë kësaj fundjave, me lojtarin që thuhet të ketë arritur marrëvesh
Rashica te Leipzig? Zëvendëson Werner Milot Rashica, mund ta zëvendësojë Timo Wernerin në Leipzig. Ky ekip duket se e ka gjetur pasardhësin e Timo Wernerit
Trajneri i Leipzig "dorëzohet": Nuk mund të bëj më asgjë për Werner Timo Werner është shumë pranë largimit nga Leipzigu dhe ky fakt u pranua edhe nga trajneri i skuadrës, Nagelsmann, në pë