999 rezultate për

leicesterit

Manchester United kalon në epërsi ndaj Leicesterit (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Leicester Cityt në transfertë. Golin për "Djajtë e kuq" e shënoi Rashfo
Shaqiri zhgënjën ndaj Leicesterit Kanali i njohur në mbarë botën "ESPN", ka publikuar vlerësimet e lojtarëve për ndeshjen e djeshme të Liverpoolit, ndaj L
Klopp me dhimbje koke, Van Dijk në dyshim për ndeshjen kundër Leicesterit Tifozët e Liverpoolit kanë marrë një lajm të keq ditën e sotme. Siç raporton Sky Sports News, mbrojtësi Virgil Van D
Surprizon bomberi Leicesterit, vjen në stërvitje me veshjen e Spajdermenit (VIDEO) Humbja e papritur ndaj Southampton nuk e hoqi buzëqeshjen te skuadra e Leicester . Jamie Vardy u paraqit në stërvit
City kalon në avantazh ndaj Leicesterit (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Leicester Cityt në "Kung Power Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushor
Zbulohet gjithçka, kjo është arsyeja pse u rrëzua helikopteri i presidentit të Leicesterit Zbulohet shkaku kryesor i rrëzimit të helikopterit i cili i solli vdekjen ish-pronarit të Leicester Cityt, Vichai Srivad
Dhimbje dhe lot, Leicester kujton ish-presidentin Vichai (FOTO LAJM) Sot u zhvillua ndeshja e parë në stadiumin e Leicesterit pas tragjedisë së datës 27 tetor ku pronari i “Dhelprave” humbi
Stafi dhe lojtarët e Leicesterit kryejnë homazhet e fundit për ish-presidentit e tyre (FOTO LAJM) Ashtu dhe si ishte bërë me dije edhe më përpara lojtarët e Leisterit kanë udhëtuar për 19 mijë kilometra për të mbërritu
"Më mungon shumë baba", mesazhi prekës i djalit të presidentit të Leicesterit Para disa ditësh në Angli ndodhi tragjedia e rënies së helikopterit të presidentit të skuadrës së Leicester Cityt ku në
Tragjedia e presidentit të Leicesterit, skuadra rikthehet të luajë në Premier League Leicester City do t’i rikthehet futbollit këtë fundjavë, pas tragjedisë që tronditi klubin me vdekjen e pronarit të ekip
Ranieri i tronditur për vdekjen e presidentit të Leicesterit Claudio Ranieri është tmerrësisht “i tmerruar’ nga vdekja e presidentit të Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha.
Lojtarët e Leicesterit i bashkohen ceremonisë së nderimit për ish-pronarin e tyre (FOTO LAJM) Tragjedia e ndodhur në Leicester City ka shokur të gjithë botën e futbollit. Ditën e djeshme ishte dhe skuadra e angleze
Salah shpreh ngushëllimiet e tij për humbjen e presidentit të Leicesterit Klubi anglez, Leicester City konfirmoi me një deklaratë në Twitter për humbjen e presidentit, Vichai Srivaddhanaprabha.
Pronari i Leicesterit në mesin e 5 të vdekurve nga rrëzimi i helikopterit (FOTO LAJM) Shumë tifozë të klubit të Leicester Cityt janë mbledhur te stadiumi i tyre “King Power”, pasi pronari i tyre është përpl
Reagon Policia e Leicesterit pas rrëzimit të helikopterit (VIDEO) Helikopteri i presidentit të Leicester Cityt, Vichai Srivaddhanaprabha është përplasur në parkun e makinave të stadiumit
Pamje nga aksidenti i helikopterit të presidentit të Leicesterit (FOTO LAJM) Helikopteri i presidenti të klubit anglez Vichai Srivaddhanaprabha është përplasur jashtë stadiumit të Leicesterit “King
Jose Maurinho i thur elozhe Pogbas pas paraqitjes ndaj Leicesterit Jose Mourinho e ka quajtur Paul Pogban “përbindësh” pas paraqitjes së tij ndaj Leicesterit. Pogba pati paraqitje mjaf
Çmendet City, 85 milionë euro për yllin e Leicesterit Riyad Mahrez duket se ka arritur akordin me klubin e Manchester Cityt. Ky akord ka në parim vlerën e 85 milionë euro
Pedro i jep avantazhin Chelseat ndaj Leicesterit (VIDEO) Chelsea ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Leicesterit në "King Power Stadium". Ai që ka shënuar është Pedro Rodrigu
Nuk ka fitues mes Leicesterit dhe Chelseat, gjysmëfinalisti mësohet pas kohës shtesë (VIDEO) Nuk ka fitues mes Leicester Cityt dhe Chelseat në këto 90-të minuta të luajtura në "King Power Stadium", pasi gjysmëfina