999 rezultate për

leicester

"Paqe", nuk ka fitues mes Licesterit dhe Man.United (VIDEO) Në tërësi 4 gola të shënuar në ndeshje, përfundon me barazim dueli mes Manchester United e Leicester City Gjatë ditës
Javë me rezultate zhgënjyese, Mourinho: Nuk më pëlqeu sjellja e disa lojtarëve Dy humbje në 4 ditë, 2-1 në "Anfield Road" ndaj Liverpool dhe 0-2 në shtëpi ndaj Leicester, kanë lënë Tottenham plot 6 p
Tottenham mposhtet pastër në shtëpi nga Licester City (VIDEO) Leicester City ka arkëtuar pikët e plota në udhëtim të Tottenhami, përballje e vlefshme për javën e 14-të të Premierligë
Hidhet shorti i Europa League, Milan me fat (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për 1/16 e finales në Europa League. 32 skuadra që janë në garë për të fituar këtë kompenticion.
"Alla Messi", shikoni kryeveprën e lojtarit të Leicester (VIDEO) Leicester City mposhti 3-0 në shtëpi Brighton. Protagonisti kryesor ishte James Maddison që "tundi" rrjetën dy herë p
Bllokohen Tottenham dhe Leicester (VIDEO) Tottenhami nuk shkoi më shumë se një barazim 3-3 me ekipun e LASK në transfertë, ndërsa Leicesteri humbi me rezultatin 1
Klopp tregon arsyen pse mungoi Xherdan Shaqiri në ndeshjen ndaj Leicester Xherdan Shaqiri mungoi ndaj Leicester shkaku i një lëndim. Por vetëm pas ndeshjes u mësua arsyeja e mungesës, pasi pë
Liverpol me plot mungesa shkatërron Leicester (VIDEO) Liverpool ka mundur 3-0 Leicester-in në javën e 9-të të Premier League dhe ka kapuar Tottenhamin në krye të kampionatit
Çfarë autgoli në ndeshjen, Liverpool-Leicester (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Leicester. Evans realizoi në minutën e 21, por në portën e gabuar. Ky ishte një
Liverpool - Licester City, formacionet e mundshme Sonte (e diele) do zhvillohet super ndeshja angleze mes Liverpoolit dhe Leicester Cityt. Dy skuadrat janë në pjesën e
Licesteri triumfoi në "Emirates" poër herë të parë pas 47 vitesh Leicester ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme në udhëtim te Arsenali. ‘Foxes’ triumfuan me rezultat 0:1 në stadium
Formacionet zyrtare, Arsenal-Leicester Arsenal do të presë në shtëpi në orën 20:15 Leicester. Skuadra e Artetas po kalon një formë të mirë dhe kërkon vetëm
"Tërmet" në Etihad Stadium, Licesteri mposht në mënyrë spektakolare City-n (VIDEO) Jamie Vardy ka shkëlqyer në fitoren e Leicester City ndaj Manchester City. ‘Citizens’ u mposhtën me rezultatin 2:5 në
Manchester City - Licester City, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Leicester City. ‘Citizens’ luajnë ndeshjen e parë n
ZYRTARE/ Ylli turk i Romës transferohet te Licester City Cengiz Under është lojtar i Leicester City. Ylli turk, Cengiz Under, ka lënë Romën, duke iu bashkuar skuadrës angleze
Under larg Romës, pritet transferimi në Premier League Pasi morën mbrojtësin belg Timothy Castagne nga skuadra e Atalantës për shifrën e 22 milionë eurove, anglezët e Leiceste
Zhbllokohet sfida, ka gol në ndeshjen Leicester-Man Utd (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Leicester falë një penalltie të shëndërruar në gol nga Bruno Fernandes. Me
Formacionet zyrtare: Leicester-Man Utd, lufta për zonën Champions Leicester City dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e fundit të sezonit 2019/20. Eki
Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit (VIDEO) Kolo Toure ka shtuar peshë, Mourinho tallet me të para ndeshjes ndaj Leicesterit Një nga momentet më të mira në botën
Tottenham i bën nder për Champions Man Utd (VIDEO) Totenhemit i mjaftuan 40 minuta për të mposhtur me rezultatin 3-0 Leiçesterin në ndeshjen e javës së 37-ë të kampionatit