999 rezultate për

lehtesisht

Ronaldo njeriu i ndeshjes, Juventusi mposht lehtësisht Cagliarin (VIDEO) Juventusi ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi ndaj Cagliarit duke fituar me rezultat 2 – 0, ndeshje e vlefshme për xhiro
Man City mposht lehtësisht Marseille (VIDEO) Manchester City ka fituar 0-3 ndaj Marseille. Ferran Torres në minutën e 18’ kaloi në epërsi Manchester City. Ilka
HOROSKOPI/ Do të humbni lehtësisht durimin, bëni kujdes ditën e nesërme Dashi Venusi do të ketë ndikim mjaft të favorshëm, çka do të bëjë që ata që janë vetëm të jetojnë situata intriguese.
Basel kalon lehtësisht Frankfurtin, e mposht edhe në ndeshjen e dytë (VIDEO) Basel do të luajë në 1/8-ën e finales në Ligën e Evropës. Skaudra zvicerane, Basel, ka shënuar fitore kundër Eintrach
Messi gjen golin dhe dyfishon shifrat (VIDEO) Barcelona ka dyfishuar shifrat me Messin përballë Alaves. Argjentinasi relizoi lehtësisht një gol të bukur brenda zon
Milani mposht lehtësisht Lazion, "buzëqesh" Juventusi (VIDEO) ‘Rosoneri’ kanë mposhtur Lazion me rezultatin 0:3, rezultat ky që për shumëkë ishte i befasishëm. Milan kaloi në epër
Xhaka gjen golin me Arsenalin (VIDEO) Granit Xhaka ka shënuar golin e dytë ndaj Norwich. Mesfushori realizoi lehtësisht brenda zonës duke shfrytëzuar mjaf
Psikologët tregojnë 3 mënyrat që ndihmojnë fëmijët të bien në gjumë lehtësisht 30% deri në 40% e fëmijëve kanë probleme me të fjeturit, sipas Studimit të Gjumit të Fëmijëve në Këln. Kështu që fjetja
Zhbllokohet sfida në Old Trafford (VIDEO) Manchester United ka kaluar në avantazh ndaj Sheffiel Utd. Është francezi Martial që realizoi lehtësisht brenda zonës
Napoli siguron fitoren e tretë rradhazi, mposht lehtësisht Torinon (VIDEO) Napoli ka marrë fitoren e tretë rradhazi në Serie A dhe tashme duket se skuadra ka marrë sic duhet "fytyrën" e Gattusos.
Juventusi pa Ronaldon mposht lehtësisht Brescian e Balotellit (VIDEO) Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Por jo çdo gjw ka shkuar si duhet pasi vendasit k
7 vitamina që i nevojiten organizmit tonë dhe ato që zëvendësohen lehtësisht nga ushqimet Për të luftuar mungesën e vitaminës, duhet të hamë disa lloje ushqimesh që plotësojnë nevojat tona ditore për lëndë ushq
City kalon lehtësisht në raundin tjetër të Carabao Cup Kampioni aktual i Carabao Cup, Manchester City e ka eliminuar në raundin e katër skuadrën e Sauthamptonit. City ka fitua
Juventusi mposht lehtësisht Leverkusenin (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Bayer Leverkusenin me rezultat 3-0 në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Ka
Zhbllokohet sfida, Napoli ne avantazh (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh në San Paolo përballë Brescias në minutën e 15. Është Dries Mertens i cili realizoi leht
Pamje të rralla, kur Tyson në moshën 15 vjeçare rrëzonte kundërshtarin për 10 sekonda (VIDEO) Ishte viti 1981 kur Mike Tyson po bënte emër në botën e boksit. Ai ishte një "kafshë", një forcë e pandalshme. Mjaft
Nuk ndalet Italia, mposht lehtësisht Armeninë (VIDEO) Nga 1-0, Italia ka arritur të përmbysë rezultatin për të fituar 1-3 në udhëtim te Armenia. Italia tani ka shkuar në kuot
Jahte luksoze, diamante dhe pushime luksi: Vjen fundi i trafikantëve dhe hajdutëve? Nga jahtet luksoze, gurët e çmuar, udhëtimet e shtrenjta, veprat e kushtueshme të artit, deri te administrimi i titujve
Sali Berisha nxjerr skemën, si po emigrohet lehtësisht në Angli Anëtari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital që thotë se Ministria e Arsimi
Si ta pastroni lehtësisht xhamin e furrës Një ndër pjesët të cilave u kushtojmë më së paku kujdes, më lehtë i harrojmë dhe më rrallë i pastrojmë, janë xhami dhe r