999 rezultate për

lehte

10 kostumet e Halloween-it më të kërkuar në Google (FOTO LAJM) Halloween-i po afron dhe nëse nuk preferoni që për festën e frikshme të visheni me diçka rastësore, Google ju lehtëson p
Gërhitja e partnerit tuaj merr fund, kjo shpikje ju lehtëson jetën Gërhitës nga ana tjetër e shtratit është padyshim joideale për të mbajtur një marrëdhënie harmonike. Për fat të mirë,
Flet e mbijetuara e përdhunimeve në Kosovë: Nuk është e lehtë të ndash dhimbjen e shpirtit që thyen zemrat E mbijetuara e dhunës seksuale e luftës në Kosovë, Shyhrete Tahiri Sylejmani, ka dorëzuar kallëzimi penal në Prokurorinë
Sipas dietologëve, këto janë ushqimet që ju ndihmojnë të lehtësoheni nga ankthi Çdo ditë përllogaritet se ne marrim rreth 300 vendime që lidhen me ushqimin. Mund të zgjedhim ushqime që na ndihmojnë, p
E SHTUNË/ Si do të jetë moti sot (FOTO LAJM) Sipas MeteoAlb, alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta dominojnë në të gjithë vendin, ku më të dukshme do të jenë
Manaj tregon golin që "fali": Atë topin e kisha të lehtë, nuk i vë faj askujt Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj, për “Supersport” pas ndeshjes, tregoi rastin e humbur me Turqinë, ndërkohë që nuk ia v
Kroketa me patate dhe peshk për një darkë të lehtë dhe të shëndetshme PËRBËRËSIT: 4-5 patate, 300-400 g peshk shpatë, 3-4 thelpinj hudhra, një tufë e vogël majdanoz, një tufë e vogël trumzë,
Aplikacioni që po bën namin, "zëvëndësuesi" i "Instagram" (FOTO LAJM) Keni bërë ndonjëherë një foto që do të donit ta ndanit vetëm me miqtë tuaj të ngushtë … por gabimisht gishti juaj shkon
Mbani shënim! 5 këshilla për të lehtësuar gripin Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Jemi në sezonin e vjeshtës, ku gripi siguron hapësirën më të mad
Pa u ngatërruar, mënyra më e lehtë për të gjetur vendin ku iu takon të votoni Më 6 tetor ditë e dielë, qytetarët e Kosovës do t’iu drejtohen kutive të votimeve për të votuar kandidatët e tyre të pre
Juventusi mposht lehtësisht Leverkusenin (VIDEO) Juventusi ka mposhtur Bayer Leverkusenin me rezultat 3-0 në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Ka
Zhbllokohet sfida, Napoli ne avantazh (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh në San Paolo përballë Brescias në minutën e 15. Është Dries Mertens i cili realizoi leht
Pamje të rralla, kur Tyson në moshën 15 vjeçare rrëzonte kundërshtarin për 10 sekonda (VIDEO) Ishte viti 1981 kur Mike Tyson po bënte emër në botën e boksit. Ai ishte një "kafshë", një forcë e pandalshme. Mjaft
Basha për negociatat: Rama dështoi, jam i lehtësuar që nuk na thanë "JO" të prerë (VIDEO) Kryedemokrati Basha në një bashkëbisedim me gazetarët shprehu mirënjohje ndaj grupeve politike qeverisëse në Gjermani pë
Më trego muajin kur ke lindur të të them kush je! Janar Ambiciozë dhe seriozë Pëlqejnë të japin mësime dhe të mësojnë Punëtorë Të ndjeshëm dhe me mendime të thella
Tërmeti, gjithkush e ka një dëshirë! Nga Lutfi Dervishi Të banosh në katin e 12 nuk përjeton frikë nga tërmeti. Eshtë diçka përtej frikës dhe ankthit
Xherdan Shaqiri: Jam i mërzitur, nuk është e lehtë për mua Sulmuesi i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, po kalon një periudhë mjaft të vështirë, teksa nuk po gjen hapësira në formacio
Përse shkenca po sugjeron që të nuhasni sa më shumë limonët Studimi ka vërtetuar se stimujt e nuhatjes dhe të dëgjimit mund të ndryshojnë mënyrën se si ne e perceptojmë trupin tonë
Fërshëllyen 90 minuta ndaj Neymar, Trajneri i PSG-s i del në krah tifozëve Neymar JR është rikthyer dje në skuadër, në ndeshjen kundër Starsbourg, por tifozët nuk e kanë pritur aspak mirë brazili
Livando, lehtëson dhimbjen e kokës dhe lufton pagjumësinë Aroma e saj e pakuptueshme dhe lulet e saj të purpurta e bëjnë livandën një nga bimët zbukuruese më të përsosura. Sidoqo