999 rezultate për

lehtĂ

U infektua me COVID-19? Reagon kryebashkiaku i Gjirokastrës Kryebashkiaku i Gjirokastrës, Flamur Golemi ka reaguar në lidhje me lajmin se është konfirmuar si pozitiv me koronavirus
Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat Sipas MeteoAlb moti në vendin tonë gjatë paradites paraqitet me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të shpeshta vra
Lopez mposht Lomachenkon, bëhet kampioni më i ri i unifikuar Teofimo Lopez është kampioni më i ri i padiskutueshëm në peshat e lehta. Teofimo Lopez ka arritur të mposht Vasyl Lom
Lëkundje të lehta tërmeti në Kosovë Në mëngjesin sotëm është dëgjuar një tërmet në Prishtinë. Shkalla e këtij tërmeti ende nuk është regjistruar. Kjo ësh
Vranësira dhe reshje shiu, si do jenë temperaturat këtë të dielë Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet nga një mot me vranësira dhe reshje të lehta shiu. Sipas MeteoAlb moti në pj
Reagon Vuçiç pas takimit me Hotin: Bisedimet me palën kosovare nuk ishin të lehta Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka folur pas takimit me kryeministrin e Kosovës Avdullah Hoti në Bruksel për dial
Freskohet moti, vranësira të lehta në mbarë vendin Moti në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Pasdite në pjesët jugore do të ketë vranësira të mëd
Legjenda e boksit mposht koronavirusin (VIDEO) Pas një "beteje të ashpër" me koronavirusin, boksieri legjendar Robert Duran tashmë shëruar plotësisht. Testi i fundit p
Vranësira të lehta, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Vendi ynë ditën e sotme do të mbetet në kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që të jemi në mbizotërimin e kthjel
Tre receta të lehta dhe të shpejta për darkë Nëse jeni në kërkim të një recete të lehtë ideale për dietë dhe dobesuese ja disa receta për tu përgatitur lehtë dhe shp
Hiqni puçrrat në fytyrë brenda nate me këto truqe të lehta Nuk ka asgjë më mizore sesa shfaqja e puçrrave para një ngjarje të veçantë. Sidoqoftë, për ta luftuar këtë dukuri ka
Alarmante! 1 miliardë armë qarkullojnë në botë, çdo 15 minuta shkaktohet një vrasje Një miliardë armë të vogla dhe armatime të lehta përbëjnë rrezik për sigurinë dhe paqen në botë. Këshilli i Sigurimit të
Khabib ngacmon keq McGregorin Khabib Nurmagomedov e ka ngacmuar keq rivalin e tij Conor McGregor, pas rikthimit sensacional të irlandezit në tetëkëndë
Moti në Kosovë për nesër dhe në ditët në vazhdim Nesër në Kosovë do të mbajë mot me intervale kohore me diell dhe vranësira kalimtare. Do të fryjnë erëra të lehta kryesi
Shpërthen "Olimpico", Lazio përmbys Juventusin (VIDEO) Lazio po zhvillon një ndeshje fantastike në "Olimpico" ndaj Juventusit. Pas golit të Ronaldos, vendasit shtuan marshi
Këto probleme mund t'i kuptojnë vetëm vajzat moderne (FOTO LAJM) Thonjtë, flokët dhe takat e larta ndonjëherë mund të bëhen problem për vajzat. Të qenit vajzë mund të jetë e vështirë në
Dita e fundit e javës, këto janë temperaturat në Kosovë (FOTO LAJM) Dita e diel do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët. Vranësirat në pjesën perëndimore do të shoqërohen me reshje
Lufta për kreun, Barcelona dhe Reali transferta të lehta në letër Rikthehet La Liga, rikthehet dhe spektakli në Supersport. El Clasico i javës i ardhshme u shty për një datë tjetër për s
Mënyra super të lehta se si ta mbani ushqimin të freskët (VIDEO) Sigurisht që të gjithë jemi admirues të ushqimit të mirë dhe të freskët. Por shpeshherë ne nuk mund të i rrimë gati a
Vranësira të lehta dhe kthjellime, si do të jetë moti sot Vendi ynë mbetet me kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të theksuara vranësirat paraqiten në zonat malore. Paras