999 rezultate për

legjenda

Xavi mposht koronavirusin, i rikthehet stërvitjes Trajneri i Al-Sadd, Xavi Hernandez i është ribashkuar ekipit të tij të mërkurën pas shërimit nga Covid-19, konfirmoi klu
Tifozët e detyrojnë trajnerin legjendar të jap dorëheqje katër ditë pas marrjes së punës Vetëm katër ditë më parë, trajneri legjendar romun Mircea Lucescu, arriti marrëveshje për drejtimin e skuadrës ukrainase
Legjenda e repit botëror "fans" i këngëve të Luanës (VIDEO) Luana është padyshim një ndër moderatoreve shqiptare më të komentuara dhe njëkohësisht të ndjekura. Pak vite më parë
E BUJSHME/ Messi kërkon trajnerin legjendar te Barcelona Barcelona është shoqëruar nga probleme të shumta këtë sezon, ku për shkak të rezultateve vendosëi të shkarkojë Ernesto V
Legjenda e Barcelonës preket nga Covid-19 Xavi Hernandez është infektuar me koronavirus. Trajneri i skuadrës së Al-Sadd, Xavi Hernandez, ka njoftuar se është i
E bujshme/ Rikthehet në ring Mike Tyson, me kë do të ndeshet legjenda e boksit Legjenda e boksit, Mike Tyson do rikthehet të duelojë në ring. Tyson, tashmë 54 vjeç do ndeshet në një ndeshje miqës
Skuadra e Premier League shkarkon trajnerin, ish-legjenda e Chelsea favorit për stolin Watford ka vendosur të shkarkojë trajnerin Nigel Pearson, edhe pse kanë mbetur edhe dy ndeshje për t’u zhvilluar në Prem
Sela shpall fitoren Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela ka folur para mediave ku ka thënë se koalicioni ASh-Alternativa ka korr
Gjasula afër transferimit te skuadra legjendare Mesfushori i Shqipërisë, Klaus Gjasula, është afër transferimit te klubi i Bundesligës 2 të Gjermanisë, Hamburgu, raport
Makina e re e Maradonës: Befason legjenda, lëviz me BMW 200,000 euro dhe me pajisje të paligjshme (VIDEO) Argjentinasi ka blerë një BMW M4 F82 teksa e ka pajisur me drita dhe sirena të rezervuara ekskluzivisht për autoritetet
Merr fund aventura e Shaqirit te Liverpool, arrin marrëveshjen me klubin legjendar Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të largohet nga Liverpuli këtë verë dhe e ardhmja e tij mund të jetë në Turqi. Si
Legjenda e boksit mposht koronavirusin (VIDEO) Pas një "beteje të ashpër" me koronavirusin, boksieri legjendar Robert Duran tashmë shëruar plotësisht. Testi i fundit p
Bie nga liga, tifozët irritohen me klubin legjendar, futen në fushë dhe godasin me grushte (VIDEO) Një kaos i vërtetë ka ndodhur pas përfundimit të ndeshjes mes Debrecenit dhe Paksi, e cila u mbyll në barazim 1-1. Pi
E BUJSHME/ Pochettino te klubi legjendar Mauricio Pochettino është afër rikthimit në punën si trajner, pas shkarkimit që i bëri Tottenham Hotspur në fund të viti
Futbolli në zi, ndërron jetë legjenda e Milanit (FOTO LAJM) Është shuar një tjetër legjendë e futbollit italian. Mediat italiane bëjnë të ditur se një ditë më parë është ndarë nga
Në stadiumin legjendar gjerman do të luhet sërish futboll pas 15 vitesh Skuadra Türkgücü München, e themeluar nga emigrantët turq në 1975, do të luajë ndeshjet e tyre atje, pasi nga sezoni i r
Zi në kampin "zikaltër", ndërron jetë legjenda e Interit (FOTO LAJM) Legjenda e skuadrës së Inter, Mario Corso, është ndarë nga jeta, në moshën 78 vjeçare. "Mario Corso, një kampion eter
Ndërron jetë legjenda e Manchester United (FOTO LAJM) Fituesi i Kupës Evropiane me Manchester United, Tony Dunne ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare. Qendërmbrojtësi i R
E dinit që ekziston edhe "Super Topi i Artë"? Ja legjenda që e ka fituar (FOTO LAJM) E kanë fituar edhe futbollistë të tjerë nga 2 dhe 3 herë madje, por vetëm njëri prej tyre pati privilegjin e hyrjes në h
Kushton 100 milion euro, zbulohen ekipet legjendare që duan Havertz Bild zbulon ekipet legjendare që duan Havertz është njeriu më i kërkuar i momentit në merkaton e verës. 20-vjeçari