999 rezultate për

legjendĂs

Ndeshje miqësore mes yjesh dhe legjendash të futbollit anglez (FOTO LAJM) Gary Neville, Ryan Giggs dhe Ashley Cole janë disa prej emrat e legjendave që morën pjesë në ndeshjen miqësore në nderim
United, tifozët duan fanellë "legjendash" për Januzajn Edhe pse me shumë mundësi sezonin e ri futbollistik Adnan Januzaj do të veshë fanellën me numër 11, tifozët e Manchester