999 rezultate për

lefter

Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
Breshëri plumbash, si i shpëtuan plumbave të Lefter Zhidrus qytetarët në Elbasan (VIDEO) Të shtënat e armës automatik të Lefter Zhidrut mesditën e 24 shtatorit në Elbasan, shqetësuan banorët e lagjes dhe perso
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Lefter Maliqi: U keqpërdor, Rama shkarkon Sandër Lleshajn! Deputeti i opozitës, Lefter Maliqi ka deklaruar se kryeministri Edi Rama ka vendosur të shkarkojë nga detyra Lleshajn.
"Të shpiket një lojë "Lefteri Home"", dëshmi të tjera ndaj Zhidrut Detaje të tjera i shtohen ngjarjes së pak ditëve më parë në Elbasan, ku si pasojë e rezistencës dhe kërcënimit me armë n
Ish-kreu i bandës së Durrësit e bëri të heqë dorë nga përballja me Bashën? Reagon Rama "Iku nga Durrësi për në Vlorë, se mori vesh se do shkonte Basha. Thuhet se bëri një takim me Lefter Kokën dhe Indrit Do
DETAJET/ Lefter Zhidru ishte konfliktuar me një banore të lagjes 5 muaj para ekzekutimit Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar ditën e sotme në media, se një qytetare i kishte shprehur shqe
Përsëritet historia: Familja e kishte martuar vajzën me zor me Lefterin Detaje të reja mësohen nga familja Zhidro, e cila dtën e djeshme pësoi humbjen e kryefamiljarit pas rezistencës që ai bë
Nga martesat te municionet në shtëpi, vëllai i Lefter Zhidrut rrëfen misteret pas ngjarjes 71 vjeçari Lefter Zhidru u ekzekutua dje nga RENEA pasi refuzoi negociatatat duke qëlluar disa herë me breshëri automati
U ekzekutua nga RENEA, nxirret nga banesa trupi i pajetë Lefter Zhidru në Elbasan Disa orë pas ekzekutimit është nxjerrë nga banesa për tu dërguar në morg trupi i pajetë i 71-vjeçarit Lefter Zhidru.
Nuk tregoi të vërtetën, ish-gruaja e 71-vjeçarit mund të hetohet nga prokuroria Pasditen e sotme u ekzekutua nga RENEA Lefter Zhidru, pasi prej më shumë se 5 orësh gjendej i armatosur në banesë dhe nu
Breshëri plumbash mbi RENEA-n, policia zbardh si u ekzekutua 71 vjeçari në Elbasan Policia e Shtetit ka zbardhur detaje nga aksioni i sotëm në Elbasan ku u ekzekutua shtetasi Lefter Zhidru, pas një rezis
Mund të hidhte një pallat të tërë në ere! Çfarë u gjet brenda shtëpisë së të moshuarit në Elbasan Pas 5 orësh negociata të dështuara, RENEA ka ekzekutuar Lefter Zhidriun, në banesën e tij. RENEA u fut nga tarraca e
"Luftë" e vërtetë në Elbasan, ekzekutohet 71-vjeçari pas 5 orësh rezistencë RENEA ka neutralizuar 71-vjeçari, Lefter Zhidru, i cili i armatosur prej 5 orësh, nuk iu bind thirrjes për t’u dorëzuar
DETAJET/ Kush është personi që po mban "peng" Elbasanin, i martuar tre herë e me 3 fëmijë Vazhdon "lufta" e Policisë me të moshuarin në Elbasan i cili pak orë më parë qëlloi drejt patrullës së policisë dhe plag
Terrori në Elbasan, vajza telefonon 71-vjeçarin: Të lutem babi dorëzohu! (VIDEO) Prej me shumë se 3 orësh një 71-vjeçar është rrethuar nga policia në shtëpinë e tij në lagjen 11 Nëntori, në Elbasan për
Videoja e bujshme, pse SPAK pushoi hetimet ndaj Lefter Allës: Nuk identifikohet dot personi SPAK pushon hetimet për kryetarin e Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, ndaj të cilit rëndonin dyshimet për prodhim dhe m
Kush është ministri i Ramës që nuk e votoi marrëveshjen e "5 qershorit" Kuvendi i Shqipërisë ka votuar me 99 vota pro marrëveshjen e 5 qershorit. Gjashtë deputetë votuan kundër, 4 abstenuan, n
Lefter Maliqi "tall" Ramën pas dështimit të mbledhjes së Këshillit: Hiqe maskën o ditëzi! Pas dështimit të mbledhjes së Këshillit Politik, ka reaguar deputeti i opozitës Lefter Maliqi ka sulmuar kryeministrin R
Lefter Maliqi thirrje Ramës: Prano rrotacionin, nuk je i përjetshëm! "I bëj thirrje samarit mos të rrijë me gomarin se po e pëson si Maoceduni..." Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliq