E FUNDIT/ Meta konferencë urgjente
999 rezultate për

left

I merr koleges para për dasmën, por në vend të borxhit i jep dru Qibrije Rustemi tregon se ka një problem me qytetaren Brisilda Kurti, të cilën e ka njohur në marrëdhënie pune. Brisi
Lefter Maliqi: Socialistët thonë të keqen o Sali! Deputeti Lefter Maliqi thotë se socialistët janë të zhgënjyer nga qeveria Rama. "Ramën e njoh mirë nga afër, është f
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
Lefter Maliqi tregon ç’do ndodhte nëse Meta nuk anulonte zgjedhjet e 30 qershorit I ftuar në “Real Story”, deputeti Lefter Maliqi e konsideron Komisionin Hetimor ngritur për shkarkimin e presidentit Ili
Lefter Maliqi bën gafën e madhe në Kuvend (FOTO LAJM) Deputeti i dalë nga listat e PD-së, Lefter Maliqi ka bërë një gafë të madhe sot gjatë seancës plenare në Kuvend. Ndër
Sherri me armë në Bulqizë: I plagosuri është vëllai i kryebashkiakut Lefter Alla Ditën e sotme në qytetin e Bulqizës, është regjistruar një plagosje me armë. Ndërkohë mësohen detaje të reja nga ngjarja
Pushimet e ëndrrave, Gjiko dhe Elita "arratisen" me Zërin drejt destinacionit fantastik (FOTO & VIDEO) Pas koncerteve të shumta të verës, reperi Gjiko ka marrë disa ditë pushimi dhe është nisur së bashku me bashkëshorten e
Aulona Musta "përgjon" bashkëshortin gjatë telefonatës: Ka sekrete (VIDEO) Aulona Musta është gazetarja shqipatre e cila ngre gjithmon polemika nëpërmjet Instagramit. Shpesh herë gazetarja dis
E TRISHTË/ Divorcohet dhe kërkon vajzën mbas 27 vitesh Ishte një 19-vjeçare në momentin kur vendosi të martohej në vitin 1991. Feim Kocija nga Cakrani ishte djali që familja i
Maliqi: Kur qeverisin maskarenjtë fitojnë horrat, po vjen diktatura Deputeti LEfter Maliqi nga kryesia e kuvendit ka vendosur të theksojë edhe një herë situatën politike në vend. "Kur
"Qepe ti, hiqi ato syze", Maliqi debaton ashpër në studio me Petro Koçin Deputeti i PD, Lefter Maliqi ka debatuar ashpër me zv/ministrin e Mbrojtjes mbrëmjen e sotme në Open. Debati është nd
Lefter Alla fiton bindshëm përballë kandidatit të BD në Bulqizë Lefter Alla kandidat i Partisë Socialiste ka fituar një tjetër mandat në drejtim të bashkisë së Bulqizës përballë kandid
Arta Marku nuk paraqitet në Parlament, ironizon Lefter Maliqi Deputeti i Opozitës së re Lefter Maliqi, pak më parë me anë të një postimi në Facebook ka treguar se prokurorja e përgji
Lefter Maliqi: Nëse Rama nuk reflekton për situatën, unë do djeg që nesër mandatin Deputeti Lefter Maliqi mbrëmjen e djeshme në emisionin “360 Gradë” në Ora News ka bërë një deklaratë të fortë që është g
Lefter Maliqi bëhet pishman: Të shpërndahet parlamenti Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi pak pasi pranoi mandatin e deputetit kërkon shpërndarje të parlamentit. Sipas t
Habit deputeti i Edi Ramës: Arrestimi i paligjshëm, Lleshaj liroje Dollapin Dhunën e ushtruar ndaj sekretarit organizativ të PD-së, Sait Dollapi, nuk po e dënojnë vetëm eksponentë të opozitës, por
EKSKLUZIVE/ Prapaskenat e "luftës së grave" në Durrës dhe rivaliteti Dako-Koka Partia Socialiste është në fazën finale të përcaktimit të kandidatëve për bashkitë e vendit. Ndërkohë që të paktën n
Deputeti i ri i opozitës me dy "baballarë", cili prej tyre është i sakti? (FOTO LAJM) Deputeti i ri i dalë nga listat e PD-së, Lefter Maliqi, me anë të një statusi në Facebook ka publikuar diplomat e tij pë
Monika Kryemadhit nuk i intereson më Lefter Koka Kryetarja e LSI-së deklaron se nuk i intereson vendimi i deputetit të kësaj force politike Lefter Koka për të qëndruan n
Flet deputeti i ri Lefter Maliqi: Basha shkatërroi PD-në Lefter Maliqi në 2017-ën pas zyrtarizimit të listës së PD në Berat ku renditej i treti, doli përkrahë PS, duke u kërkuar