999 rezultate për

leeis

Dikur shiste trupin sot kandidon për kryebashkiake, gruaja premton transparencë totale (FOTO LAJM) Lisa Leëis është një 38 vjeccare e cila ka vendosur t'i përkushtohet totalisht politikës madje të kandidojë dhe për krye
Ecte 18 km për të shkuar në punë, kolegët bëjnë gjestin human kur e zbulojnë (FOTO LAJM) Disa punonjës të UPS u bashkuan së bashku për të blerë një makinë për kolegun e tyre, pasi mësuan se bënte cdo ditë 18 k
5-vjeçari jetonte midis minjve dhe plehrave, arrestohen prindërit monstra (FOTO LAJM) Një djalë pesëvjeçar ishte lënë vetëm në një apartament të ndotur dhe një kushte të tmerrshme. Prindërit e djalit, Wi
A është kjo shefja më e mirë në botë? Shihni çfarë ka bërë për punëtorët (FOTO LAJM) Stafi i një agjencie marketingu në Britani, mendohet se po gëzon më shumë festat e fundvitit, pasi për Krishtlindje shef
Ja cili është njeriu i parë në botë pa zemër (VIDEO) Craig Leëis është një person i cili jeton falë ndihmës së dhënë nga Dr. Billy Cohn dhe Dr. Bud Fraizer, nga Instituti i
Hamilton i pari, Vettel i gjashti, Alonso i nënti Piloti i Mercedes, Leëis Hamilton, ka arritur të dalë fitues i garës për Çmimin e Madh të Bahrainit. Hamilton e start