999 rezultate për

ledri

E ëma e Ledrit takohet më në fund me mbesën, emocionon me fjalët Ledri Vula dhe Sara Hoxha udhëtuan më në fund së bashku me vajzën e porsalindur drejt Kosovës. Prindërit e Ledrit ishin
Baballarët me trendi të momentit, Ledri dhe Rashica dalin shëtitje me fëmijët (FOTO LAJM) Reperi Ledri Vula dhe futbollisti Milot Rashica duket se tani janë bërë dy miq shumë të mirë. Ata tani jetojnë në të një
Me foton e papublikuar më parë, Sara uron mamin e Ledrit për ditëlindje (FOTO LAJM) E ëma e Ledri Vulës, Xheraldina feston sot ditëlindjen. Krahas urimeve të shumta nuk kishte si të mos mungonin dhe disa
Jo vetëm mami dhe babi, Dhurata Dora publikon videon e ëmbël me vajzën e Ledrit (VIDEO) Dhurata Dora dhe Sara Hoxha rujanë një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën. Këngëtarja ka krijuar një lidhje të ngushtë d
Larg të bijës, Ledri ndan foton e ëmbël nga telefoni me Poem Blu (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Ledri Vula udhëtoi drejt Kosovës ndërsa partnerja Sara Hoxha dhe vogëlushja e porsalindur kanë qëndrua
Mami i Ledrit nxjerr "sekretet": Kush e quajti Poem Blu dhe si e thërret me përkëdheli (FOTO LAJM) Vogëlushja e Ledrit dhe Sarës, Poem Blu erdhi në jetë një muaj më parë duke ia bërë edhe më të bukur jetën çiftit shumë
Sara në super formë pas lindjes, komenti i Ledrit i merr vëmendjen (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm 1 muaj që kur Sara Hoxha u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë Poem Blu, e cila e ka ndryshuar t
Një muaj me Poem Blu, mami Sara nuk mund të ishte më e emocionuar (FOTO LAJM) Me 14 Dhjetor të vitit që lamë pas, Sara Hoxha dhe Ledri Vula mirëpritën fëmijën e tyre të parë. Çifti i famshëm zbuloi
Viti i Ri i gjeti prindër, Ledri dhe Sara ndajnë pamjet më të ëmbla nga nata e mbrëmshme (FOTO LAJM) Për herë të parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë pritur ndërrimin e viteve si prindër dhe padyshim kjo natë do jetë e pah
Ledri në skena të nxehta me bjonden, Sara nuk fsheh xhelozinë (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula, lançoi këngën e tij të parë pasi u bë bab
Ka marrë gjithë vëmendjen, si dukej partnerja e Ledrit përpara famës (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka qenë kryefjalë e mediave rozë pasi u zbulua se ishte partnerja e Ledri Vulës. Pas konfirmimit të thashethe
"Ça thua o ba?", çfarë "i thotë" e bija Ledrit për këngën e re (FOTO&VIDEO) Ledri Vula paralajmëroi para pak ditësh se ishte gati të sillte projektin më të ri muzikor. Ai publikoi një video në Ins
Sara dhe Ledri sjellin foton e parë familjare me Poem Blu-në (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ledri dhe Sara u bënë prindër për herë të parë dhe nuk na i kursyen fotot e të voglës, por as emrin duk
Pak ditë pasi u bë baba, publikohet foto e Ledrit në shtrat me modelen (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Ledri Vula bëri të ditur lajmin se u bë baba për herë të parë. Më pas, reperi i njohur ndau disa sekue
Sara e Ledrit mall për shtatzaninë, publikon foton e vjetër Çifti më i përfolur i shoëbizit shqiptar tashmë janë bërë prindër për herë të parë. Më datën 14 dhjetor erdhi në jetë
Ledrit nuk i pritet, menjëherë pas lindjes së vajzës gëzon fansat me lajmin e ri (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ledri u bë baba për herë të parë, lajm i cili “pushtoi” rrjetet sociale e për ditë me rradhë Poem Blu i
Rrjeti e zbuloi që tani, foto nga fëmijëria e Ledrit vërtetoi se vajza është një kopje e babit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha morën në duar bekimin e tyre të parë. Sara solli në j
"Poem Blu", për të gjithë kuriozët, ç'kuptim ka emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës (FOTO LAJM) Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, e pagëzuan vajzën e tyre të parë me emrin Poem Blu, emër që ngriti pik
Ledri u bë baba, urimi i shumëpritur i Dafinës nuk mungoi (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka reaguar pas lindjes së vajzës së Ledrit. Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sa
I rrallë dhe i veçantë, emri që Ledri dhe Sara zgjodhën për vajzën (FOTO LAJM) 3 ditë më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë. Lajmin e konfirmoi vetë reperi pë