999 rezultate për

ledion

Në finalen e “The Voice”, Ledioni ngacmoi publikisht Sarën Ledioni dhe Sara janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptarë. Ata janë bërë prindër prej një viti dh
Trashëgimtarja e Top Channel kërcënon publikisht Ledionin: Dua lekët mbrapsht Duket se ëshë vetë trashëgimtaret e Top Channel, kanë preferencat e tyre në the Voice. Kështu vajza e vogël e familje
Ledion Liço e quan “katunare e lumtur”, reagimi i moderatores nuk pritej (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë vipat tanë janë bërë nostalgjik duke publikuar foto nga fëmijëria. Një ndër to ka qënë moderatorj
Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel, e quan katunare (FOTO) Ledion Liço dhe Dojna Mema moderojnë “The Voice Kids” , Ledioni nga skena dhe Dojna në prapaskenë me fëmijët. Ata të dy
Ledion Liço mori vendimin fatal, fansat e bëjnë të mendohet dy herë Ledion Liço është një ndër prezantuesit më karizmatik të televizioneve shqiptare. E kemi parë në formate shumë të su
Ledioni ironizon moderatoren pasi e qortoi për peshën: Na ngele në derë Ai ka qenë shpeshherë i përfolur për mënyrën sesi i mbante flokët sesi vishej dhe më vonë edhe për fitimin e kileve.
Ledion Liçon e kritikojnë publikisht, reagimi i tij çudit Ledion Liço prej 8 vitesh është prezantuesi historik i spaktaklit "The Voice" në Shqipëri. Edicioni aktual “The Voic
Ledioni dhe Lori nxjerrin sfidën më të re (FOTO LAJM) Vetëm para pak çastesh ishte Sara ajo që postoi një foto mes motrave që të kënaqte sytë. Dhe nuk voni kur Lori dhe mo
Brenda shtëpisë së Sarës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Media Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë një nga çiftet më simpatikë të shoë bizit shqiptar
Sara lëshon dorën, i shpreh dashurinë Ledionit në sy të të gjithëve Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej
Pas Ledionit, edhe Miriami heq dorë nga The Voice? Vetëm dy javë më parë, moderatori i njohur i “The Voice Kids” në Top Channel, tha publikisht se e kishte të vështirë të
Ledioni ironizon Ardit Gjebrean? Ledion Liço është prezantuesi historik i "The Voice" në Shqipëri. Për 8 vite ai ka prezantuar këtë spektakël, i cili ka
Ledion Liço habit fansat, para martesës flet për divorc Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të komentuar në media e rrjete sociale që prej fillim
Ledioni zbulon momentin kur i propozoi, kështu reagon Sara (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar. Ata janë në një marrëdhënie prej
Zbulohet arsyeja pse Ledion Liço nuk do ta prezantojë më ''The Voice'' Ledion Liço është një ndër prezantuesit më karizmatik të televizioneve shqiptare. E kemi parë në formate shumë të su
Pas suksesit të madh të The Voice, Ledion Liço merr vendimin drastik Ledion Liço prezanton prej 8 vitesh “The Voice of Albania” dhe “The Voice Kids”, por ai ka deklaruar që nuk do të prezan
Ledion Liço publikon foton e para 12 viteve, kështu dukej (FOTO LAJM) Moderatori Ledion Liço dhe Sara Hoxha nuk janë vetëm një nga çiftet më simpatike në showbiz-in shqiptar, por janë gjitha
Gafa më e madhe e Ledionit? Paska thënë një fjalë të pisët në transmetim “live” ''Top Albania Radio'' festoi më 14 shkurt ditëlindjen e saj të 20-të. Një festë gjigande u organizua nga ''Top media'' m
Ledioni rrëfen gafën e madhe gjatë prezantimit: Aty thashë se ishte fundi im Ledioni ka pranuar se në fakt ka bërë gafa në jetën e tij në media. I pyetur për gafën më të madhe që ka bërë, në 20-
Një reality show i çmendur, Ledioni prezanton Big Brother VIP (VIDEO) Nuk të rastis shpesh të mendosh sa jetë të lodhshme kanë VIP-at, deri në momentin që sheh promon e “Big Brother VIP”, re