999 rezultate për

ledina

Ledina Çelo thyen krejtësisht rregullat, "tërbon" rrjetin me fotot e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ledina Çelo gjithmonë ka marrë vëmendjen e mediave rozë për shkak të zërit të veçantë por nuk ka nge
Nga kush inspirohet Ledina Çelo për super format e saj (FOTO LAJM) Ledina Çelo është këngëtarja shqiptare e cila është njohur që në fillimet e karrierës për format e mira trupore dhe kujd
Ledina Çelo flet për raportin me djalin (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka nisur pushimet me familjen dhe destinaconi që kanë zgjedhur është Turqia. Këngëtarja e njohur ja ka dedik
Ledina Çelon e kaplon nostalgjia, publikon fotot e 14 viteve më parë (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka qenë dhe vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse prej vitesh ajo
"Më erdhi turp", Ledina Çelo perlotet në emision E ftuar në “Xing me Ermalin” ishte Ledina Çelo, këngëtarja që ka mbetur prej vitesh e preferuara e publikut dhe këngët e
Ledina Çelo çmend publikun me kërcimin tek Ermali (VIDEO) E ftuar në "Xing me Ermalin", Ledina Çelo e ka çmendur publikun me performancat e saj gjatë një loje të quajtur "Kërce m
Ledina Çelo i nxjerr të gjitha në shesh dhe bën skena striptizmi tek Ermali (FOTO LAJM) Këngëtarja Ledina Çelo prej kohësh është shkëputur nga muzika dhe i është përkushtuar familjes. Por mbrëmjen e sotme në
Ledina Çelo braktis pasaportën shqiptare, ja me cilën nënshtetësi e ndërroi Këngëtarja e mirënjohur Ledina Çelo ka hequr dorë nga nënshtetësia shqiptare. Mësohet se ajo ka vendosur të marrë nënsht
Ledina Çela nxeh sfidën, publikon foton nudo të 10 viteve më parë (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kemi parë shpesh që disa sfida të kthehen në virale. Në disa prej tyre janë përfshirë edhe VIP-at
Kush janë vajzat VIP shqiptare që shkuan "nuse" në Kosovë Disa prej vajzave të njohura të ekranit shqiptar, shpirtin e tyre binjak e gjetën tek djemtë e Kosovës. Ledina Çelo:
Ledina Çelo ka diçka për Iva Tiçon: "Gazetare e vyshkur" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo duket se ka hapur një "luftë", kundrejt gazetares së njohur. Fansi i Ledin
Ledina Çelo në vitin 1997! Kaq joshëse nuk e keni parë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ledina Çelo, duket se është bërë nostalgjike. Ajo ka postuar një foto në Instastoy të vitit 1997
Ledina i përgjigjet pyetjes se ku i gjen aq shumë para: Kam kompani me 500 punonjës E ftuara e tretë e mbrëmjes së sotme në në Kurthin e Piter Panit ishte këngëtarja Ledina Çelo. E gjendur përballë fëmijë
Brenda shtëpisë luksoze të Ledina Çelos (FOTO LAJM) Ledina Çelo vazhdon të shkëlqejë me dukjen dhe paraqitjen e saj, duke treguar se përpos viteve, ajo vazhdon të ngelet nj
Ledina Çelo publikon një imazh të 20 viteve më parë, si dukej këngëtarja Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është shquar gjithmonë si njëra ndër femrat më atraktive shqiptare. Ka kohë që ajo nu
Ledina Çelo vazhdon të shfaqet provokuese Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është shquar gjithmonë si njëra ndër femrat më atraktive shqiptare. Ka kohë që ajo nu
Ledina Çelo e nis mëngjesin me pamjen mahnitëse (FOTO LAJM) Ledina Çelo është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar. Ajo përveç talentit në muzikë shquhet edhe
Ledina Çelo mahnit me format në plazh (FOTO LAJM) Është ndër këngëtaret me fizikun më tërheqës të skenës sonë. Ledina Çelo gëzon forma fantastike, përkundër faktit që ësh
Ledina Celo sulmon Elvana Gjatën: Pse play back o yllo (FOTO LAJM) Ndërsa është përpjekur të bëjë zhurmë, por duke ruajtur sekretin e shfaqjes së saj, Elvana Gjata arriti të rikthejë dre
Ledina Çelo feston ditëlindjen, ja sa vjeç ka mbushur (FOTO LAJM) Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe me një karrierë të gjatë si këngëtare, por duket se vitet nuk kanë lënë fare gjurmë.