999 rezultate për

ledian

Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ledian Agalliaj (FOTO LAJM) Nëse kaloni një "xhiro" nga llogaria e Instagramit të balerinit të Top Channel, Ledian Agalliu, të bie në sy një bjonde
Gjykata e Elbasanit konfirmon mandatin e kryetarit të PS-së, Gledian Llatjas Gjykata e Elbasanit ka konfirmuar sot mandatin e kryetarit të PS-së, Gledian Llatjas. Llatja është i pari prej kryeba
Rama: Sejdini e mbyll me nder, Gledian Llatja kandidat për Elbasanin (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka konfirmuar në Elbasan kandidaturën e Gledian Llatjas për bashkinë e qytetit. Ai ka falenderu
Ledian Memushaj tjetër "euro" gol për Pescarën (VIDEO) Ledian Memushaj ka shënuar golin e dytë këtë sezon me Pescaran në Serie B, por çfarë goli! Mesfushori i kombëtares shqip
Ledian Memushaj shënon një "eurogol" (VIDEO) Ledian Memushaj ka shënuar një gol spektakolar për Pescaran mbrëmjen e sotme, në përballjen me Palermon. Mesfushori i ko
Ledian Memushaj "mbreti" i asistimeve në Serie B (FOTO LAJM) Ledian Memushaj po kalon një sezon të shkëlyqer me Peskarën. Vlonjati i kombëtares sonë, kërkon t’i jap një dorë të rënd
Aktori i Portokallisë tregon se emrin e tij të vërtetë e mori vesh 19 vjeç Aktori i Portokallisë, Ledio Lako ka zbuluar këtë të diel në "Sekretet e Portokallisë" se kur ishte 19 vjeç ka mësuar em
Bledian Koka sulmon keq Gaz Pajën: O lolo e Lali Erit! Dy aktorët e njohur Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika janë thyer dhe kanë pranuar shembjen e Teatrit. Ndërkohë që listën
Memushaj kompleton trasnferimin e tij tek skuadra e Serie B Ledian Memushaj ka arritur marrëveshje me Barin dhe javën e ardhshme do të kompletojë transferimin e tij. Mesfushori
Memushaj në Serie B, Benevento arrinë akordin me Barin për mesfushorin shqiptar Në orët e fundit u zhbllokua tratativa mes mesfushorit të Kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj dhe Barit të Serie B.
Ja si u vlerësuan lojtarët e Milanit në debutimin e Gattusos (FOTO LAJM) Tashmë kanë dal edhe vlerësimet e para të lojtarëve, ku më i miri është te skuadra e trajnerit Genaro Gatussos. Giaco
Jul Deda mesazh publik Bledian Kokës: Hape telefonin se kemi punë të tjera Ndeshja mes Interit dhe Milanit padyshim që pati një përfundim që habiti shumë nga tifozët. Në minutën e 90' ishte
Rama nuk kursen askënd! Kush është drejtoresha që iu bashkua listës Lista famëkeqe e Ramës është bërë më 101 zyrtarë të cilët akuzohen nga qytetarët për abuzime me detyrën. Rama ka sht
7 skuadra të Seria A kërkojnë Ledian Memushajn Ledian Memushaj duket se do të qëndrojë në Serinë A, edhe pse vetë lojtari është shprehur se është i gatshëm të qëndrojë
E bujshme, Lazio tenton afrimin e Ledian Memushajt Simone Inzaghi u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës një përforcim në mesfushë. Sipas “Corriere dello Sport”, Memushaj ësh
Dy ekipe të tjera futen në garë për shërbimet e Ledian Memushajt Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj do të vazhdojë të qëndrojë te Pescara, madje së fundmi për të ardhmen
Shfrytëzonin vajzat e varfëra si prostituta, burg për motrat tutore Gjykata e Tiranës ka shpallur fajtore një 25-vjeçare si autore e shfrytëzimit për prostitucion e të paktën dy vajzave në
Ministri i Drejtësisë kallëzon në Prokurori kandidatin për deputet të PS-së Ministria e Drejtësisë ka bërë kallëzim penal ndaj kandidatit për deputet të PS në Berat Fadil Nasufi dhe regjistruesit
Memushaj fjalë të mëdha pas humbjes ndaj Bolognës Pescara sezonin e ardhshëm do të rikthehet sërish në Seria B. Humbja e fundit me Bologna-n thjesht konfirmoi momentin e
Gjobitet sërish Ledian Memushaj, ja shkaku Ledian Memushaj merr një tjetër gjobë këtë sezon në Serinë A, që është e dyta për të. Mesfushori i Kombëtares kuqezi që