999 rezultate për

leckĂ

Apple e vendosi KosovĂ«n nĂ« hartĂ«, por jo si shtet tĂ« pavarur: Ku qendron "kleçka" Gjiganti teknologjik amerikan, “Apple Inc.” pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« e ka vendosur emrin e KosovĂ«s nĂ« shĂ«rbimin e saj tĂ« njohur
Kleçka! Nesër do të lëvizni më shumë, por deri të hënën s'do dilni më nga shtëpia Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka ndryshuar oraret e kufizimit të lëvizjeve duke vendosur që të shtunën të lejohet
Meta si ndahet Borschard: JanĂ« kthyer nĂ« lecka tĂ« RamĂ«s! "JanĂ« disa diplomatĂ« qĂ« janĂ« bĂ«rĂ« si leckat e Edi RamĂ«s, t’i themi gjĂ«rat drejt. KĂ«ta jo vetĂ«m qĂ« janĂ« bĂ«rĂ« palĂ«, po
Alarm: Rrobat e brendshme kurrĂ« mĂ« mos i lani bashkĂ« me peshqirĂ«t dhe leckat e kuzhinĂ«s PĂ«r kĂ«to gabime bartni brekĂ«t tĂ« ndotura, edhe pse jeni tĂ« bindur qĂ« janĂ« tĂ« lara dhe tĂ« pastra! NĂ«se duhet pĂ«r t’i b
E kapi policin prej leckash! Veprimi i shefit që po komentohet shumë në rrjetet sociale (VIDEO) Një debat i ashpër është zhvilluar gjatë mbrëmjes së djeshme mes ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe ish-deputetit
Një kuksian u mor për leckash nga shtëpia, del pa këpucë në gjykatë Një nga protestuesit e Kukësit e arrestuar ka dalë në sallën e gjyqit pa këpucë. Sipas deputetes Caka, Xhevahir Here
U ngrit prej leckash nga ROSU, por Gjuriç nuk zë mend: Do hyj sërish në Kosovë Drejtori i të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Xhuriç i ka cilësuar thjesht justifikime arsy
Zbulohet kleçka në Whatsapp, mesazhet në grup mund të hakohen Mesazhet e grupeve në Whatsapp janë më të lehta për t'u hakuar. Sipas ekspertëve, për shkak të një të mete të siguris
Limaj nuk kënaqet me pafajësinë, kërkon dëmshpërblim Shifrës prej 7 milion euro dëmshpërblim të kërkesës së zëvendëskryeministri dhe ish-ministrit të Ministrisë së Transpor
Simmons hetohet pĂ«r rastin “Kleçka”, “Medicus”, “Drenica 2” dhe tĂ« Naser Kelmendit Klauss Weisst Ă«shtĂ« person fiktiv. Emri i tij dyshohet se Ă«shtĂ« pĂ«rdorur nga Malcolm Simmons, ish-kryetar i gjykatĂ«sve n
Pafajësia e Limajt në "Kleçka", reagon Beogradi Gjykata Supreme ka refuzuar kërkesën për mbrojtje të ligjshmërisë të bërë nga Zyra e Prokurorit të Shtetit kundër aktgjy
Historia e familjes shqiptare në Gjermani, dëbohet me gjithë sëmundjen e rëndë Dashnor Malecka vuan nga një sëmundje e rëndë dhe e ka të vështirë për të punuar, por as kjo nuk është marrë parasysh.
Zbulohet ‘kleçka’ qĂ« çoi nĂ« lirimin nga burgu tĂ« ish-kreut tĂ« bandĂ«s sĂ« DurrĂ«sit, Lulzim Berisha Hetimi i ProkurorisĂ« ka evidentuar parregullsi nĂ« lirimin e Lulzim BerishĂ«s, jo vetĂ«m nga burgjet, por edhe nga Gjykata
Veseli pĂ«rshĂ«ndet vendimin pĂ«r rastin “Kleçka” Kryetar i Kuvendit tĂ« KosovĂ«s, Kadri Veseli pĂ«rmes njĂ« postimi nĂ« profilin e tij nĂ« Facebook, ka thĂ«nĂ« se vendimi i Gjyk
Limaj shpallet i pafajshĂ«m nĂ« lidhje me rastin “Kleçka" Ekipi mbrojtĂ«s i kryetarit tĂ« NismĂ«s pĂ«r KosovĂ«n, Fatmir Limaj, zyrtarisht e ka pranuar vendimin e GjykatĂ«s sĂ« Apelit, v
Fatmir Limaj shpallet i pafajshĂ«m pĂ«r rastin “Kleçka” Gjykata e Apelit ka marr vendimin tĂ« shpallĂ« tĂ« pafajshĂ«m deputetin, Fatmir Limaj dhe tĂ« tjerĂ«t pĂ«r rastin "Kleçka".
Limaj found not guilty over Klecka Case, again The Court of Appeal has ruled to declare innocent MP Fatmir Limaj and all the others in the case known as "Klecka". A
Limaj to face court as "Klecka" case reopens Fatmir Limaj will have to face court again as "Klecka" case reopens. The spokesperson of the Court of Appeal, Arber Jash
Limaj sĂ«rish nĂ« gjykatĂ« pĂ«r rastin 'Kleçka' Fatmir Limaj dhe 9 bashkĂ«luftĂ«tarĂ«t e tij do tĂ« gjykohen pĂ«r herĂ« tĂ« tretĂ« pĂ«r Rastin “Kleçka”. ZĂ«dhĂ«nĂ«si i GjykatĂ«s sĂ«
Fatmir Limaj në "duart" e EULEX Fati i Fatmir Limajt dhe nëntë të akuzuarve tjerë në rastin "Kleçka" do të varet nga gjykimi i dy gjyqtarëve të EULEX-it