999 rezultate për

lebron

Biden president i SHBA-së, ky është urimi i Lebron James Basketbollisti më i mirë në NBA, LeBron James ka bërë një postimi interesant para pak çastesh në llogarinë e tij zyrtare
LeBron James solidarizohet me një tatuazh për vdekjen e Bryant LeBron James një jetë ishte "armiku" i Kobe Bryant në basketbollin amerikan pasi dy yjet e këtij sporti duelonin se kush
Merr vesh lajmin për vdekjen e shokut të tij, Lebron James shpërthen në lot (VIDEO) "Daily Mail" ka publiuar pamjet ku ylli aktual i NBA, Lebron James, njëkohësisht dhe shok i ngushtë me Kobe Bryent merr
Del Piero: Ronaldi i ngjashëm si LeBron James Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, e ka krahasuar transferimin e Cristiano Ronaldos në Juventus me transferimi
Edhe Melania del kundër Trump në "sherrin" me LeBron Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump ka dalë në mbështetje të yllit të basketbollit amerikan, LeBron James, vetëm pak
Legjenda e NBA-së, i del kundër Donald Trump në "luftën" me LeBron Presidenti i Amerikës, Donald Trump, njihet si një figurë kontraverse. Së fundmi ai është përfshirë në një "sherr" n
Ky është 6-vjeçari që mahniti legjendën e basketbollit (VIDEO) Rudolph “Blaze”, vetëm gjashtë vjeç, dhe aftësitë e tij fizike janë vertëtë të mahnitshme. Ai luan futboll amerikan
Donald Trump bën "sherr" në Twitter me basketbollistin Presidenti i Amerikës, Donald Trump, njihet si një figurë kontraverse. Së fundmi ai është përfshirë në një "sherr" n
Ibrahimovic: Mund të luaj basketboll me LeBron James pa problem Sulmuesi i La Galaxy Zlatan Ibrahimovic mendon se aftësitë e tij mund t’i përdorë edhe në basketboll dhe se mund të luaj
LeBron James ironizon me golin e Ronaldos: Mos bëj padrejtësira (FOTO LAJM) Nga një legjendë te tjetra – LeBron James ka postuar foton e Cristiano Ronaldos në rrjetet sociale duke lëvduar golin ak
Dani Alves tek Juventus me numrin 23 Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves, është prezantuar tek Juventusi, ku ka nënshkruar një kontratë 2-vjeçare. Ai k
Nëse Cristiano është si LeBron James, Messi është si ... (FOTO LAJM) Futbolli europian dhe basketbolli amerikan kanë ndryshime të mëdha, por edhe ngjashmëri në stilin e lojtarëve respektiv.
As super LeBron James nuk e ndal Golden State (VIDEO) Golden State Warriors janë të pandalshëm. Kampionët aktual të NBA po shkatërrojnë çdo skuadër që ju del përpara. LeBr
LeBron James lë pa ndjenja një tifoze (VIDEO) Basketbollisti i njohur LeBron James ka pasur një incident me një tifoze duke e goditur rëndë teksa po mundohej te mos l
Gjest i mrekullueshëm i kampionit Lebron James (VIDEO) Sportist i madh, dhe një njeri po aq i madh edhe jashtë fushave të NBA. Lojtari i Cavaliers, LeBron James, ka hyrë në fu
Një princeshë e bukur mbështet LeBron James (FOTO LAJM) Një fanse e zjarrt e basketbollit. E tillë është modelja amerikane Katie Danzer e cila zgjedh të ndjekë nga afër takimet
Tirana pa makina, Veliaj celebron çiftin e parë Mëngjesi pa makina në kryeqytet duket se ka nisur qetë dhe larg zhurmës së përditshme të makinave. Kreu i Bashkisë Erion
Djali i LeBron James, e ardhmja e NBA (VIDEO) Edhe pse 10 vjeç LeBron Junior ka tërhequr rreth vetes interesimin e mediave amerikane. Lojërat e tij në parket të kujto
10 sportistët me më shumë ndjekës në Twitter (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka arritur 30 milionë ndjekës në Twitter duke vazhduar të mbajë kryesimin e renditjes së sportistëve m
LeBron James rikthehet tek Cleveland LeBron James do të rikthehet tek Cleveland Cavaliers, pas katër vitesh tek Miami Heat. Kjo tashmë është zyrtare pasi