999 rezultate për

leao

Prishnje e njëanshme e kontratës, Milani duhet ti paguajë 16.5 milionë euro Sportingut të Lisbonës Sulmuesi portugez Rafael Leao është në telashe të vërteta, pasi TAS-i i Lozanës ka vendosur se duhet t’i paguajë Sportin
Kupa e Italisë, Milani i "copëtuar" ndaj Juventusit Ditën e mërkurë do të luhet gjysmëfinalja e Kupës së Italisë mes Milanit dhe Juventusit. Ndeshja e parë ka përfunduar
Leao për Ibran: Është i fortë në fushë, por jasht saj është gallatë Ylli i Milanit, Rafael Leao është shprehur i lumtur që ka undësinë të luaj më një nga futbollistët më të mirë në botë, Z
Piatek dhe Leao mund të luajnë bashkë Trajneri i Milanit, Stefano Pioli foli para shtypit për ndeshjen e ekipit të tij kundër Romës nesër dhe u hap për mundës
Tevez vlen si lojtar por jo si njeri Trajneri i Sao Paulos, Emerson Leao, e ka etiketuar sulmuesin e Manchester Cityt, Carlos Tevez, si një lojtar problemati