999 rezultate për

leagues

Modriç te Interi? Kjo është lëvizja që bën trajneri i Realit Mbrëmjen e sotme Real Madrid do të përballet me Atletico Madridin për Superkupën e Europës. Në këtë ndeshje Atletico
Zidane, pas Real Madridit kalon te gjigantët e Premier Leagues Zinedine Zidane pati një largim të befasishëm nga skuadra e Real Madridit dhe kjo erdhi në një moment ku karriera e tij
Arbitrat shqiptarë në turin e tretë të Europa Leagues, gjykojnë skuadrën spanjolle Tre arbitra shqiptarë do të arbitrojnë për herë të parë në fazën e tretë kualifikuese (me formatin aktual) të Ligës së E
Klubet e Premier Leagues që kanë shpenzuar më shumë në merkaton e transferimeve (FOTO LAJM) Premier League ka mbyllur merkaton sot në orën 18:00, me klubet angleze që kanë shpenzuar rreth 1.3 miliardë euro, ose r
Turpërohet Shkëndija, mposhtet 3-0 nga Salzburgu Salzburg ka mposhtur me rezultatin e përgjithshëm 3-0 skuadrën e Shkëndijes në "Red Bull Arena", ndeshje e vlefshme për
Pas Premier Leagues, Facebook do të transmetojë falas edhe Serie A Teknologjia duket se sa vjen edhe futet më shumë në botën e futbollit, pasi çdo ditë po krijohen metoda të reja. Ris
Real Madrid gati 200 milion euro për yllin e Premier Leagues Gjiganti spanjol, Real Madrid mesa duket nuk do të lë merkaton e verës të kaloj pa ndonjë tranferim "bombe". Sipas me
Ja kur mbyllet merkato në të gjitha ligat Për dallim nga vitet e kaluara këtë herë ka disa ndryshime lidhur me datën kur mbyllet merkato verore. Klubet e Premi
Unitedin e pret ‘ferri’, këta janë kundërshtarët e mundshëm në grupet e Champions Leagues Manchester United e ka humbur vendin në vazon e parë për shortin e grupeve të Champions Leagues. Nënkampionët e Angli
Ky është topi i Champions Leagues për sezonin e ri (FOTO LAJM) Adidas ka punuar një dizajn të çmendur të topit për fazën e eliminimit direkt të Champions Leagues për sezonin 2018-19.
Ky është kundërshtari i Shkëndijes në turin e tretë të Championsit Shkëndija e Tetovës eliminoi kampionin e Moldavisë, Sheriff Tiraspol dhe në këtë mënyrë u kualifikua në turin e tretë el
Historike! Shkëndija kualifikohet në turin e tretë të Champions Leagues Shkëndija e Tetovës është kualifikuar në turin e tretë eliminator të Champions Leagues. Skuadra tetovare barazoi pa g
Skandal seksual, "ylli" i Premier Leagues paguan para për të shpëtuar Mediat britanikesë fundmi kanë publikuar një skandal seksual ku në të është përfshirë një futbollist i njohur i Premier
Humbet përsëri, Partizani jashtë Europa Leagues Partizani i thotë lamtumirë Europa Leagues duke u mposhtur përsëri nga Maribori. “Demat e Kuq” u mposhtën ndeshjen e
Zbulohet shuma që Laçi do të marrë për kalimin në turin e dytë të Europa Leagues Laçi u kualifikua në turin e dytë të Europa Leagues pasi në minutat e fundit mposhti 1-0 skuadrën e Anorthosis. Një f
Ky është kundërshtari i Laçit në turin e dytë të Europa Leagues Laçi do të luajë në turin e dytë eliminator të Ligës së Europës kundër klubit të madh norvegjez. Ashtu siç ishte par
Kualifikim historik, Laçi kalon në turin e dytë të Europa Leagues Laçi arriti një kualifikim historik sot ndaj Anorthosis. Ashtu siç bëri në verën e vitit 2015, kur ndaj sllovenëve të Ru
Laçi në avantazh, shumë afër kalimit në turin e dytë të Europa Leagues Laçi ka kaluar në avantazh përballë qipriotëve të Anorthosis. Kurbinasit janë shumë pranë kualifikimit për në fazën t
Me këtë skuadër do të luaj Kukësi në turin e dytë të Champions Leagues Tashmë është zyrtarizuar edhe ekipi që do të ndeshet me Kukësin në turin e dytë eliminator në Champions League. Qara
Kualifikim historik, Kukësi kalon në turin tjetër të Champions Leagues U mbyll një barazim 1-1 sfida e dytë e Champions Leagues mes Vallettës dhe Kukësit. Një kualifikim dramatik për skua