999 rezultate për

leaguen

Jose Mourinho: Nuk mendoj se skuadrat angleze po e dominojnë Champions Leaguen Klubet e Premier Ligës e kanë nisur në formë shumë të mirë Ligën e Kampionëve këtë sezon, por trajneri i Manchester Unit
Torres ndjen mall për Premier Leaguen, gati të rikthehet përsëri në ishull Sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres, dëshiron të rikthehet në Premier Ligë qysh në janar. The Mirror raport
As Real, sa Barcelona, Dybala preferon Premier Leaguen Paulo Dybala thuhet se dëshiron të punoj me Pep Guardiolan. Pas ndeshjeve të mira në kampionatin anglez dhe Ligën e Kamp
Klopp: Ky ekip është i aftë ta fitojë Premier Leaguen që në janar Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp beson se Manchester City është favoriti kryesor për të fituar titullin e Ligës Prem
Studimi zbulon ekipin që do të fitojë Premier Leaguen Manchester City favorizohet nga kompanitë e ndryshme të statistikave me 47 për qind të gjasave për të fituar titullin, i
Skëndërbeu dërgon tek UEFA listën e lojtarëve për Europa Leaguen Është bërë publike edhe lista e dërguar nga Skënderbeu në UEFA për ndeshjet e fazës së grupeve. Ajo që vihet re është pë
Milan dorëzon listën e plotë tek UEFA për Europa Leaguen Është koha qw Milan të mendojw për Ligwn Evropiane. Ekipi i trajnuar nga Vincenzo Montella do të debutojë më 14 shtator
Ancelotti: Ja kush e fiton Champions League Ish-trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka befasuar të gjithë pasi ka thënë se Juventusi meriton të fitojë finalen
Guardiola: Shpresoj ta fitojë Europa Leaguen Man Unitedi! Pep Guardiola shpreson që Manchester Unitedi ta fitojë Europa Leaguen dhe të lë vend për një tjetër skuadër nga Premierl
Isco zbulon se kush e fiton Champions Leaguen këtë sezon Isco beson se skuadra e Real Madridit ka potencial që këtë sezon ta fitojë sërish Champions Leaguen madje edhe La Ligan
Stéphane M'Bia transferohet tek QPR Stéphane M'Bia është transferuar nga QPR tek Sevilla si një transferim i lirë. 28-vjeçari ishte një ndër pikat kryeso
Hoxha optimist për Europa Leaguen Safet Gjici ka mbledhur stafin teknik dhe administratën e klubit, duke kërkuar llogari për punën e bërë deri më tani.
Luis Suarez, më i miri edhe sipas gazetarëve Ylli i Liverpoolit, Luis Suarez, ka fituar çmimin Futbollisti më i Mirë i Vitit nga gazetarët sportiv. Disa ditë më
Salah: Shpresoj se do të mund të fitoj kampionatin dhe Championsin Mohamed Salah thotë se ai iu bashkua Chelseat për ta fituar kampionatin anglez. 21-vjeçari Salah tashmë ka fituar një
Sneijder paralajmëron Mou-n: Ki kujdes! Në prag të sfidës së vlefshme për çerekfinalet e Championsit mes Real Madrid dhe Galatasaray, Wesley Sneijder zbulon t’i
David Luiz kërkon Europa Leaguen Mbrojtësi i Chelseat, David Luiz, shprehet optimist për ndeshjen e radhës në Europa League përballë Steaua Bukureshtit.
Ribery: Dua Championsin me Bayernin Nuk ka aspak ndërmend të largohet nga Bayern Munchen francezi Franck Ribery, pavarësisht zërave që e shohin të ardhmen e