999 rezultate për

league

"Real Madrid është tërbuar këto vitet e fundit në Champions League" Asistent trajneri i Liverpool, Peter Krawietz ia ka tërhequr vërejtjen lojtarëve të Reds për finalistin e Champions Leag
Casemiro i përgjigjet Xavit: Nuk kuptoj futbollin se nuk luaj për Barcelonën Duke folur në një konferencë për media para finales së Champions Leagues kundër Liverpoolit, Casemiro i është përgjigjur
Jordi Alba bëhet pishman për urimin ndaj Real Madridit në finale Edhe pse skuadra e tij është skualifikuar nga Champions League, Jordi Alba, nuk dëshiron që rivalët e përjetshëm të Barc
Mohamed Salah do agjërojë në finalen e Champions League Sipas gazetës "Irishexaminer.com" sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah, ka deklaruar se nuk do ta prishë agjërimin e Ra
Ronaldo, dietë të veçantë përpara finales së Champions League Të jesh një futbollist i rangut të lartë, nuk do të thotë të kesh vetëm talentin e të luajturit me topin por edhe gjendj
UEFA Champions League zbulon vazot për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Ende pa përfunduar sezoni, UEFA Champions League ka zbuluar vazot për sezonin e ardhshëm në kompeticionin më të rëndësis
UEFA godet Milanin për Fair Play Financiar, rrezikohet përjashtimi nga Europa League Nga Zvicra vjen një lajm i hidhur për Milanin. UEFA i ka thënë jo akordit me kuqezinjtë për një fair-play financiar.
Festa e çmendur e tifozit të Interit pas kualifikimit në Champions League (VIDEO) Kualifikimi i Interit në ndeshjen e fundit në Seria A, pas një fitore dramatike 2-3 ndaj Lacios, ka sjellë gëzim të pama
Real Madrid nuk di të ndalet, fiton Euroleague në basketboll Mesa duket Reali i Madridit nuk di të ndalet edhe në basketboll ku ka arritur të ngre lartë trofeun e Euroleague në bask
Johnston: Burra, gra, fëmijë, të gjithë e duan, të mos e humbasim Salah Legjenda e Liverpooli, Craig Johnston i ka bërë thirrje klubit që të luftojë me çdo kusht për ta mbajtur Mohamed Salah n
Pas festës vjen lajmi i hidhur për Icardin Menjëherë pas fitores së bujshme të Interit që i dha një vend në Champions League ka ardhur edhe një lajm jo i mirë për
Lot gëzimi tek Interi, Zhang Jr nis të qajë (VIDEO) Kualifikimi i shumë pritur për në Champoins League për Interin ka ardhur pasi arriti të mposhtë Lazion me një rezultat 2
Interi bën mrekullinë, mposht Lazion dhe kualifikohet në Champions League pas 6 viteve (VIDEO) Inter ka arritur të bëj mrekullinë e madhe kundër Lazios duke fituar me shifrat e përgjithshme 2-3 në "Stadio Olimpico",
Spalletti: Ndeshja e sotme do tregoj nëse do të luajmë apo jo në Champions League Luciano Spalletti thotë se Interi duhet të jetë i kënaqur e me arritje e këtij sezoni, pavarësisht nëse kualifikohet apo
Milan e mbyll sezonin me fitore, kualifikohen në Europa League (VIDEO) Milani e ka mbyllur sezonin 2017/18 duke dhuruar spektakël dhe magji për tifozët e tyre, pasi fituan 5-1 kundër Fiorenti
Real Madrid nuk ruan avantazhin, barazon në transfertë ndaj Villarrealit (VIDEO) Real Madridi e ka mbyllur sezonin futbollistik 2017/18 në La Liga me një barazim në transfertë ndaj Villarrealit. Rea
Spalletti: Interi e meriton të jetë në Champions League Luciano Spalletti ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes ‘finale’ ndaj Lazios, ku ka thënë se Interi e meriton
Ronaldo, gati të shkruaj histori, ja rekordi tjetër që synon Kupa e Champions League dhe Topi i Artë janë dy trofetë më të rëndësishëm që çdo futbollist do ti dëshironte. Ylli po
Zanetti: Interit i takon Champions League Interi prej shumë kohësh nuk ka arritur të jetë pjesë e Champions League dhe së fundmi do ta ketë finalen e madhe ndaj L
Tifozët e "Djajve të Kuq" nderojnë Cristiano Ronaldon "Djajtë e Kuq" padyshim që janë një ndër skuadrat elitare në Premier League dhe jo më larg se javën e kaluar United shën