999 rezultate për

ldk-aak-nisma

LDK-AAK-NISMA: Të ndalet keqqeverisja Blloku LDK-AAK-NISMA konsideron se vakumi institucional që është prezent në institucionet e Kosovës për këtu e shumë koh
Ekskluzive: Arrihet marrëveshje LDK-AAK-NISMA-Vetëvendosje Duket se pritja për të patur një marrëveshje mes bllokut LDK-AAK-NISMA dhe Vetëvendosjes ka bërë që qytetarët të mos ken
LDK-AAK-NISMA: Vetëvendosje, jo udhëheqëse e dialogut Blloku LDK-AAK-NISMA nuk e ka pranuar kërkesën e Vetëvendosjes për të qenë ky subjkekt politik kryesuese e dialogut me S
Vetevendosje hasn't decided to join LDK-AAK-Nisma UPDATE- Vetevendosje hasn't decided whether to join LDK-AAK-NISMA. This was confirmed by the head of AAK, Ramush Haradin
Vetëvendosje bindet, arrihet marrëveshje?! Është arritur marrëveshja mes bllokut opozitar LDK-AAK-NISMA dhe vetëvendosjes. Një gjë të tillë e ka konfirmuar zëdh
Koalicioni LDK-AAK-NISMA ka grupin më të madh parlamentar Kryeparlamentari Jakup Krasniqi ka folur pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit të Kosovës duke u shprehur
Drejt marrëveshjes LDK-AAK-NISMA-Vetëvendosje Blloku opozitar i partive LDK, AAK, NISMA dhe Vetëvendosje janë në bisedime për krijimin e parimeve bazë për të formuar
Kosova po tallet me Hashimin! (FOTO LAJM) Premtimet e mëdha dhe të parealizueshme të kryetarit të PDK-së, Hashim Thaçi dhe më pas edhe arritja e marrëveshjes mes
Ja marrëveshja LDK-AAK-NISMA (FOTO) Eshtë arritur marrëveshja mes forcave opozitare në Kosovë të cilat do ta rrezojnë nga pushteti, kryeministrin aktual Has