999 rezultate për

lazios

Davild Silva lojtar i Lazios, zyrtarizimi bëhet të hënën David Silva pritet të nënshkruajë kontratë tri vjeçare me Lazion ditën e hënë, duke iu bashkuar skuadrës italiane si loj
Roma i jep një dorë Lazios, skuara e Inzaghit kualifikohet direkt në Champions Lazio tashmë zyrtarisht do të jetë pjesë e Ligës së Kampionëve për edicionin e ardhshëm. Lazio përfundonte sezonin në
I fyen familjen, Immobile shpërthen ndaj tifozëve të Lazios Ditën e djeshme skuadra e Lazios pësoi humbjen e tretë radhazi kampionat. Djemtë e Simone Inzaghit u mundën me rezultati
Futbollisti i Lazios "alla-Suarez", kafshon lojtarin e Lecces (VIDEO) Disa vjet më parë, Luis Suarez kafshoi mbrojtësin Italian, Chiellini. Një skenë e ngjashme ka ndodhur mbrëmë në ndesh
Lazio afër Kumbullës, në marrëveshje përfshihet edhe Valon Berisha Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla, po kërkohet me ngulm nga disa prej klubeve më të mëdha italiane si La
Fitore bindëse ndaj Lazios, Pioli: Tani jemi duke menduar për Juventusin Trajneri i Milan, Pioli, është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij kundër Lazio. ‘Rosoneri’ triumfuan 0:3
Nuk ndalet Milani, shënon golin e tretë ndaj Lazios (VIDEO) Milani sht duke mposhtur bindshm Lazion n shtpin e ktyre t fundit. Pas golave t Calhanoglu dhe Ibrahimiv sht rradha e
Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën Igli Tare konfirmon interesimin e Lazios për Marash Kumbullën. Drejtori sportiv i bardhekaltërve foli për Sky Sport para
Fiorentina kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Fiorentina zhbllokuar rezultatin ndaj Lazios në shtëpinë e këtyre të fundit. Wshtë veterani Ribery ai që mposht Strak
Reja "drejton" Kumbullën drejt Lazios Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edy Reja ka dhënë një intervistë për gazetën sportive italiane, Corriere Dello Sport, ku
Kontestoi vendimin e VAR, Atalanta pa trajnerin Gasperini ndaj Lazios Komisioni i Disiplinës ka konfirmuar se trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini, dhe futbollisti Mario Pasalic, do të
Ja sa para do përfitojnë lojtarët e Lazios nëse fitojnë Serie A Claudio Lotito, ka caktuar një shumë prej 18 milionë eurosh në formë bonusesh në rast se Bianconcelestët e fitojnë titul
Leonardo telefonon Taren, ofron 60 milion euro për yllin e Lazios Sergei Milinkovic-Savic kërkohet nga klube të shumta në Europë, ndërsa së fundi Paris Saint Germain ka bërë një tjetër h
Lazio reagon pas lajmeve se Strakosha është prekur nga covid-19: Janë të rreme Ditën e djeshme nëpër media ka qarkulluar lajmi se gardiani shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha është i prekur nga koron
Trajneri i Lazios shpreson që Serie A të përfundojë në fushat e blerta Serie A po vazhdon të bëjë planet për rifillimin e sezonit. Datat e fundit të përmendura për rifillimin janë 13-20 qersh
Prokuroria Federale hap hetim për deklaratën e Lotitos mbi ndeshjen Juve-Inter “Jemi një pikë larg kreut dhe kjo vetëm falë Juve-Inter, që e keni parë se cfarë ndeshjeje ishte”, pati deklaruar presid
Strakosha: Tani besojmë se do ta fitojmë titullin në Serie A Portieri shqiptar Thomas Strakosha ka thënë se trajneri Simone Inzaghi ia ka ndryshuar mendësinë Lazios dhe se ai dhe ba
E mbani mend 17 vjeçarin e Lazios që dyshohej se ishte 42 vjeç? Ja çfarë ka ndodhur me të Ndoshta më shumë do ta njihni nga fanella e tij kur ishte te Lazio. Nëse nuk keni dijeni me ngjarjen, 17-vjeçari ishte t
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Lazios mund t’i përsëritet makthi i përjetuar 105 vjet më parë Ministri i sportit i Italisë, Vincenzo Spadafora ka vënë në dyshim vazhdimin e stinorit në Serie A, duke lënë Lazion në