999 rezultate për

lazion

Inzaghi pret rinovimin me Lazion, presidenti i "fiksuar" pas Allegrit Mediat italiane shkruajnë se Massimiliano Allegri është trajneri pas të cilit është fiksuar presidenti i Lazios, Claudio
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO) Atalanta konfirmohet si skuadra e momentit në Itali, teksa mbrëmjen e sotme ka shkatërruar në “Olimpico” 4-1 Lazion.
Muriqi mposht koronavirusin, gati të debutojë me Lazion Vedat Muriqi sulmuesi më i ri i Lazios fiton betejën me koronavirusin. I izoluar në Turqi prej disa ditësh pas transferi
Muriqi flet nga aeroporti i Stambollit: Po shkoj te Lazio, ata më kërkuan me ngulm Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi është nisur nga aeroporti i Stambollit drejtë Romës për të finalizuar mar
Muriqi flet hapur: Dua Lazion Vedat Muriqi dëshiron Lazion, ai ia bëri të qartë Fenerbahce. Muriqi po bën presion për transferim dhe nuk ka ndërmend t
Immobile bën "celibrimin" me Lazion, rinovon për 5 sezone Pas dy sezonesh të vështira të kaluara mes Gjermanisë, Spanjës dhe Torinos, Ciro Immobile u transferua te Lazio në verën
Vedat Muriqi arrin marrëveshje me Lazion Tashmë duket se gjithçka ka marr fund sa i përket transferimit të Vedat Muriqit. Nga informacionet që ka siguruar gaz
E ardhmja në dyshim? Immobile: Kam ndërmend të lidhem përgjithmonë me Lazion Sezoni që sapo mbaroi ishte ai i shenjtërimit të vërtetë për Ciro Immobilen, i cili festoi një arritje historike të dyfi
Inter lë pas Lazion me ofertën e fundit për Kumbullën Interi i ka paraqitur Veronës një tjetër ofertë për të marrë mbrojtësin Marash Kumbulla. marash-kumbulla Sipas media
Tare mohon zërat që lidhin Kumbullën me Lazion Elefantët janë kafshët më frymëzues në natyrë dhe disa nga sjelljet që ata shfaqin tregojnë se sa janë emocionalisht.
Tare mohon zërat që lidhin Kumbullën me Lazion Igli Tare, drejtori sportiv i Lazios i cili pak ditë më parë konfirmoi interesin e bardhekaltërve për Marash Kumbullan,
Tare motivon Lazion: Nuk është momenti të bëhemi pesimistë Megjithëse humbja e fundit me Milanin në shtëpi 0-3 ka rritur klimën e nderë te Lazio, drejtori i klubit bardhekaltër, I
Milani mposht lehtësisht Lazion, "buzëqesh" Juventusi (VIDEO) ‘Rosoneri’ kanë mposhtur Lazion me rezultatin 0:3, rezultat ky që për shumëkë ishte i befasishëm. Milan kaloi në epër
Fitore me kosto për Lazion ndaj Torinos, humb dyshen Immobile-Caicedo ndaj Milanit Fitorja me përmbysje ndaj Torinos ishte e rëndësishme për Lazion për të mbajtur hapin e Juventusit, në mënyrë që të shpr
Lazion e pret udhëtimi në të panjohurën Pretendentja për titull në Serie A, Lazio, do të ketë udhëtim në të panjohurën, kur më në fund do të rifillojë edicionin
Edhe Ciro Immobile bie në "radarët" e sheikëve të Newcastle Arabët e Newcastle United shënjestrojnë Ciro Immobilen si goditjen e madhe për sulmin. Kryegolashënuesi i Serie A pëlqeh
Detajet financiare mbajnë peng rinovimin e Strakoshës me Lazion Thomas Strakosha është një ndër portierët më të mirë të Serisë A! Gardiani shqiptar ka qenë shpesheherë protagonist te L
Kumbulla dhe Rrahmani bllokojnë Lazion e Strakoshës, buzëqesh Juventus (VIDEO) Lazio nuk ka shkuar më shumë se barazimi 0-0 në shtëpi ndaj Veronës. Bardhekaltrit kanë zhgënjyer dhe me lojë, madje
Roma dhe Lazio ndajnë pikët, Starakosha bën gafën absurde (VIDEO) Roma dhe Lazio kanë ndarë pikët duke barazuar 1-1 në Olimpico. Vendasit shënuan të parët me Dzeko teksa në këtë rast
Hysaj me të kuq, por Napoli mund Lazion dhe shkon në gjysmëfinalen e Kupës (VIDEO) Napoli është gjysmefinalistja e parë i këtij sezoni në Kupën e Italisë. Skuadra e Gattusos fitoi minimalisht 1-0 në “