999 rezultate për

lazio

"Dramë" në Olimpico, Lazio barazon në shtesë (VIDEO) Lazio ka barazuar në frymën e fundit ndaj Juvenusit ashtu si në javën e kaluar. Është i njëjti autor, Caicedo. /albeu
Pritej titullar, kjo është arsyeja pse Cheisa mungon ndaj Lazios Mesfushori Federico Chiesa, nuk do jetë as në stolin e Juventusit për ndeshjen ndaj Lazios, meqenëse pësoi lëndim muskul
Lazio - Juventus, formacionet zyrtare: Muriqi titullar Sot (e diele) do zhvillohet sfida interesante me Lazios dhe Juventusit, e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Dy
Situata me tamponët te Lazio, policia mbërrin në qendrën stërvitore Lazio dhe Claudio Lotito janë nën akuzë për manipulimin e tamponëve të Covid-19. Në ditët e fundit klubi bardhekaltër ka
Lazio – Juventus, formacionet e mundshme Sot (e diele), Lazio pret Juventusin në shtëpi, përballje e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Vendasit nuk dinë
Pirlo: Lazio e rrezikshme në kundërsulm Në prag të përballjes më të rëndësishme të javës në Serinë A, Juventus-Lazio, trajneri i bardhezinjve, Andrea Pirlo, i s
Lazio "goditet" para ndeshjes me Juventusin, tre yje largohen nga stërvitja Lazio do jetë pa tre yjet, si Thomas Strakosha, Ciro Immobile dhe Lucas Leiva në ndeshjen e nesërme ndaj Lazios. Sipa
Covid-19 trondit sërish Lazion, infektohen edhe 3 futbollistë të tjerë para sfidës me Juventusin Lazio e Thomas Strakoshës dhe Vedat Muriqit nuk gjen qetësi nga Covid-19. Sipas mediave italiane, 3 futbollistë të tj
Gol spektakolar, Zeniti ndëshkon Lazion (VIDEO) Zenit ka kaluar në avantazh kundër Lazio-s në ndeshjen e vlefshme për javën e tretë të Champions League. Rusët kanë g
Formacionet zyrtare, Zenit-Lazio (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën Zenit Saint Petersburg – Lazio, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e
Lazio rrezikon përjashtimin nga kampionati, kjo është arsyeja Fundjavën e kaluar Lazio bëri një rikthim senzacional duke fituar 4-3 kundër Torinos në kohën shtesë. Por kjo ndeshje
Muriqi nga minuta e parë për Lazion ndaj Torinos Vedat Muriqi do të jetë në fushë nga minuta e parë në derbin ndaj Torinos së Mërgim Vojvodës. Për sulmuesin nga Kosov
Lazio dyshon te testet e UEFA-s, do t'i testojë edhe vetë lojtarët Mjeku i Lazio, Dabio Rodia ka konfirmuar se klubi ka "disa dyshime" pasi që testet e UEFA-së treguan 19 raste me Covid-1
Covid-19 edhe te Lazio? Dyshohet për 8 lojtarë të infektuar Tetë lojtarë të Lazios humbën stërvitjen e sotme vetëm një ditë para duelit të raundit të dytë në fazën e grupeve të Lig
Tare besimplotë: Kjo Lazio është më e fortë se e sezonit të kaluar Prej shumë vitesh është drejtor sportiv i Lazios dhe e ka shndërruar këtë klub në konkurrues ndaj gjigantëve si Juventus
Lazio me Muriqin në lojë triumfon ndaj Dortmund (VIDEO) Një fitore me vlerë më shumë se tre pikë. Një sukses kundër ekipit më të fortë në grupin F që sjell Lazion në krye t
CHAMPIONS/ Lazio - Dortmund, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Lazio e Strakoshësh dhe Muriqit do të luaj sonte ndeshjen e parë në Champions pas plot 13 vitesh. Ekipi i Inzaghit pr
Muriqi debuton me humbje te Lazio (VIDEO) Lazio pësoi humbje të papritur me rezultatin 3-0 në fushën e Sampdorias. Pavarësisht se bardhekaltrit niseshin si fav
Agnellit ende i djeg eliminimi ndaj Lyon dhe humbja e Super Kupës ndaj Lazios Në bilancin e bërë sot në Asamblenë e Aksionerëve të Juventusit ishte i pranishëm edhe Andrea Angelli, që pasi mbajti fj
Vedat Muriqi prezantohet si lojtar i Lazios: Jam në klubin më të mirë në kryeqytet edat Muriqi është prezantuar në konferencë për shtyp për herë të parë si lojtar i Lazios. Sulmuesi nga Kosova finaliz