999 rezultate për

lazarat

Rrëfehet motra e policit Ibrahim Basha që u vra në Lazarat Habibe Basha i drejtohet çdo ditë Komisariatit Nr. 3, ku prej 3 vitesh po punon si efektive e Patrullës së Përgjithshme.
Policia blindon Lazaratin, çfarë po ndodh në ish-bastionin e drogës Forca të shumta të policisë së Gjirokastrës mësohet se kanë zbarkuar në fshatin Lazarat. Aksioni ka ndodhur mbrëmjen
Rrëfimi i frikshëm për drogën e Lazaratit Përmes dëshmive, bisedimeve dhe intervistave brenda në fshatin e Lazaratit, sillet në vëmendje se çfarë ndodhte brenda k
Dosja "Lazarati", familjarët sulmojnë gazetarët dhe gjyqtarët pas vendimit Wshtë shoqëruar me tensione seanca e sotme e dosjes së Lazaratit në Gjykatën e Apelit të Krimeve të Rënda në Tiranë.
Përfundon ankimimi i grupit të Lazaratit për vrasjen e efektivit të RENEA-s, Ibrahim Basha Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka përfunduar shqyrtimin e ankimimit për 9 të akuzuarit për vrasjen e efektivit të R
Kush janë VIP-at e fiksuar me filmin për narkotrafikun e Lazaratit (FOTO LAJM) Dy ditë më parë u shfaq premiera e filmit “The Brave”. “The Brave” është titulli i filmi aksionthriller i bazuar në n
Edi Rama i rikthehet Lazaratit, çfarë po ndodh atje (VIDEO) Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot duke ndarë lajmin për nisjen e punimeve për restaurimin e Urës së Kordhocës n
Tragjedi, 22 vjeçari nga Lazarati goditet nga rrufeja Një tragjedi ka ndodhur ktë pasdite në fushën e Luginës së lumit Drino, afër fshatit Bulo. Mësohet se 22-vjeçari Xhul
Nis hakmarrja, hidhet në erë shtëpia e të dënuarit për vrasjen e Bashës Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me atentatin me tritol të ndodhur dje në Lazarat në familjen e 22- vjeçarit të dë
Shpërthimi me tritol në Lazarat, hakmarrje për vrasjen e ish-efektivit RENEA? Një sasi tritoli ka shpërthyer në një banesë në Lazarat ditën e sotme. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se n
Shpërthim tritoli në Lazarat Një sasi tritoli ka shpërthyer në një banesë në Lazarat ditën e sotme. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se n
E keni provuar ndonjëherë të kërkoni Lazaratin në Google Maps (FOTO) Keni provuar të kërkoni ndonjëherë në Google Maps për Lazaratin? Nëse provoni të bëni një kërkim në internet do të s
U shiste turqëve drogën "speciale" të Lazaratit, kush është "Met shqiptari" Policia turke ka goditur një rrjet të trafikut ndërkombëtar të lëndëve narkotike, që drejtohej nga një shtetas shqiptar
Prokuroria kërkon 3 burgime përjetë për vrasjen e Ibrahim Bashës në Lazarat Ditën e sotme po mbahet gjyqi për vrasjen e efektivit të FNSH, Ibrahim Basha në Lazarat. Prokuroria ka lexuar pretenc
Shkatërroi Lazaratin, kush është drejtori i ri i Policisë së Tiranës Drejtori i ri i policisë së Tiranës është Kastriot Skënderi. Ai është emëruar ditën e sotme duke zëvendësuar kështu A
Mbyllen hetimet për të akuzuarit e Lazaratit, pritet vendimi Është mbyllur gjykimi për grupin e Lazaratit që akuzohen se qëlluar me armë zjarri ndaj RENEA-së në vitin 2015, ku humbi
Jepet vendimi, 52 vite burg për grupin "Lazarati" Ditën e sotme, Gjykata e Krimeve te Renda ka dhënë sot vendimin për 5 anëtarët e grupit “Lazarati”. Vendimi
Aliko akuzon rëndë Tahirin: Droga e Lazaratit është shitur nga vetë policia Ditën e sotme pritet të jepet vendimi për 5 anëtarët e grupit "Lazarati" për vrasjen e afektivit të RENEA, Ibraim Basha.
Rikthehet droga në Lazarat, kapet 281 kg kanabis e arrestohet 60-vjeçari Policia ka sekuestruar 281 kg kanabis në Gjirokastër dhe në pranga ka vënë shtetësin Hysen Brahimi, 60 vjeç banues ne La
Vrasja e oficerit në Lazarat, arrestohet në SHBA autori Policia Shqiptare në bashkëpunim me autoritet në SHBA ka arritur të arrestojë një ndër autorët e vrasjes së oficerit të