999 rezultate për

lawrence

Shqiptarët rikthehen në Hollivud, këtë herë me "Bad Boys 3" (VIDEO) Will Smith dhe Martin Lawrence rikthehen përsëri në rolet e tyre si dy policë në Majami, për serinë e tretë të filmit “B
Pas divorcit Adele mendon për festën e beqarisë së Jennifer Lawrence Në fillim të këtij viti, Jennifer Lawrence konfirmoi lajmin e fejesës me të dashurin e saj Cooke Maroney. Shumë shpejt p
Harvey Weinstein kërkon ndjesë publike ndaj Meryl Streep dhe Jennifer Lawrence Javë më parë dy aktoret e famshme janë shprehur publikisht se producenti i madh nuk i ka ngacmuar kurrë seksualisht dhe
Fotografja gjen shtëpinë e braktisur në pyll, shokohet kur hap derën (FOTO LAJM) Kjo është një histori e Leslie David nga Ontario, Kanada, e cila është një grua në ndjekje për aventura. Përveç kësaj
Ndërron jetë legjenda e Liverpoolit Ish-portieri i Liverpoolit, Tommy Lawrence, ka ndërruar jetën sot në moshën 77-vjeçare, ka njoftuar klubi përmes një kom
Jennifer Lawrence: Sapo më drejtohet ndonjë fans, bëhem tmerrësisht e vrazhdë "Unë jam tmerrësisht e zemëruar me tifozët e mi, unë e urrej kur më drejtohen në publik". Aktorja thotë se kjo është
Jennifer Lawrence zbulon arsyen pse refuzon fotot me fansat Shtohet edhe më shumë lista e artistëve të cilët nuk preferojnë të bëjnë foto me fansat e tyre. Pas Justin Bieber, të nj
Surprizon Jennifer Lawrence, drejt tapetit të kuq me një unazë U raportua fillimisht për një flirt, por duket se gjërat po bëhen serioze. Koha duket se ka ecur vërtet shpejt për Jenni
Aktorja 26 vjeçare e dashuruar me regjisorin 21 vite më të madh (FOTO LAJM) U pretendua më herët për një romancë kalimtare, por duket se lidhja mes Jennifer Lawrence dhe të dashurit të saj regjiso
Dënohet në SHBA pirati që kishte sulmuar llogaritë e 600 personave Një gjykatë në Pensilvani ka dënuar me 18 muaj burg Ryan Collins, të njohur ndryshe si djalin që ka ndërhyrë në privatës
Lawrence në romancë me regjisorin 21 vite më të madh (FOTO LAJM) Aktorja e cila ka tërhequr një sërë çmimesh, Jennifer Lawrence, ka nisur një romancë me një regjisor i cili ka 21 vite d
Lawrence: 10 meshkuj flenë para shtëpisë time Një nga aktoret më të preferuara në Hollywood, Jennifer Lawrence, e cila është përfshirë në një nga 100 personat më me n
Jennifer Lawrence sërish u rrëzua? (VIDEO) Tashmë mund të themi me plot bindje se një ndër aktoret më seksi, Jennifer Lawrence, nuk i ka marrëdhëniet aspak të mira
Ja kush është aktorja më e paguar Nuk përbën aspak çudi ku sapo dëgjojmë emrin e aktores Jennifer Lawrence, ta vlerësojmë për bukurinë, rolet e vlerësuara
Jennifer Lawrence: Dikur jetoja në një shtëpi me minj Para se të shndërrohej në një yll, aktorja e famshme hollivudiane, Jennifer Lawrence ka jetuar në kushte të mjerueshme.
Jennifer Lawrence regjisore? Jennifer Lawrence po hedh një hap të rëndësishëm në jetën e saj, ku pas triumfit si aktore, atë së shpejti do ta shohim
Jennifer Lawrence rrëzohet sërish në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Aktores Jennifer Lawrence asnjëherë nuk i mungon vëmëndja, por ende nuk dihet nëse incidentet që i ndodhin në tapetin e
Lawrence tallet me Donald Trump për president (FOTO LAJM) Një ndër aktoret më në zë të momentit, 25 vjeçarja Jennifer Lawrence ka shokuar me deklaratën e saj në lidhje me zgjedhj
Jennifer Lawrence shpallet aktorja më e paguar Aktorja Jennifer Lawrence kryeson listën e aktoreve më të paguara. Revista "Forbes" publikoi renditjen e aktoreve që kan
Një ndarje e dytë për çiftin Lawrence dhe Martin Duket se angazhimet profesionale kanë ndikuar në ndarjen e çiftit të famshëm Jennifer Lawrence dhe Chris Martin. Burimet