999 rezultate për

lavire

Trump e ka halë në sy Malin e Zi, kryeministrit i ka thënë lavirë Mali i Zi është një shtet tepër i vogël dhe i parëndësishëm në arenën ndërkombëtare por çuditërisht merr vëmendjen e Pre
Fjorentina “turpëron” Olsin: U fute në shtratin e çdo lavireje (FOTO LAJM) Fjorentina dhe Olsi i dhanë fund lidhjes së tyre pasi dolën nga shtëpia e “Big Brother”. Pavarësisht se janë ndarë përta
Tahiri shantazhon prokuroren: Nuk të them lavire Saimir Tahiri foli me tone të larta gjatë mbledhjes së Komisionit të Mandateve duke iu përgjigjur vetë flakë për flakë d
Tahiri ngre zërin në Komision: Unë nuk jam lavire! (VIDEO) Pas fjalës së mbrojtjes nga avokati Artan Hajdari ku mbrojti ish-ministrin mbi akuzat e rënda që rëndojnë mbi të, fjalën
Djali i deputetit shqiptar kërcënon këngëtaren: Moj lavire, ai të përdori si lodër Anxhelina Shala sot ka publikuar disa fotografi ku shihet në krahët e deputetit të Nismës, Haxhi Shala, duke e quajtur a
Seferi: Krenarinë e shqiptarit nuk e lëkund dot një ministre lavire Boksieri i mirënjohur shqiptar Nuri Seferi, përmes një thirrje në Facebook, ka bërë thirrje që të mos lëkundet krenaria
"Ëndrra ime ishte që Xhaka të më quajë lavire dhe të më godasë në fytyrë" Diskutimet e ditëve të kaluara për të ashtuquajturin problem multikulturor të përfaqësueses zvicerane, të njohur si "Nat
Mehmeti: Largoni laviret politike nga lagjja juaj U fol shumë për marrëveshjen midis dy subjekteve opozitare, LSDM-së dhe PDSH-së për bashkëpunim “teknik” në zgjedhjet e