999 rezultate për

lavdrim

PËRGJIMI/ "Lavdrim të mos kemi llafe, votat i dua haptas atje" Përgjimi numër 13 i gjermanes Bild, sjell bisedat mes Drejtorit të Arsimit në Dibër Drini Gjeçi dhe shtetasit Lavdrim Mu
Pse fëmijët e Lavdrim Muhaxherit nuk u kthyen në Kosovë Nëntë fëmijë pa prindër janë në mesin e mbi 110 shtetasve kosovarë që u kthyen të premtën nga Siria. U dyshua se dy prej
Lavdrim Elmazi kandidat i Besës për Strugën Lavdrim Elmazi do të jetë kandidat i Lëvizjes Besa në Strugë, mëson Strugalajm. Në ditët në vazhdim pritet që Elmazi
Muhaxheri dhe Al Albani ishin pjesë e strukturave të larta të ISIS-it Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Dritan Demiraj, ka folur për luftëtarin e ISIS-it nga Kosova, Lavdrim Muhaxherin, i c
Dyshohet se shkoi për ngushëllim te familja e Lavdrim Muhaxherit, i kërkohet të dorëheqja Zharkut Njohësi i çështjeve të sigurisë, Burim Ramadani, ka kërkuar dorëheqjen nga çdo funksion publik të ministrit në detyrë Lu
Lutfi Zharku, për ngushëllime te familja e Lavdrim Muhaxherit? Emisioni ‘Jeta në Kosovë’ ka mësuar se një ministër i qeverisë së Kosovës, Lutfi Zharku (LDK), ka qenë për ngushëllime n
Bashkësia Islame: Gabuam që lajmëruam vdekjen e Lavdrim Muhaxherit Këshilli i Bashkësisë Islame në Kaçanik, shfrytëzoi xhaminë e qytetit dhe mikrofonët në minaren e saj për të njoftuar ko
Vrasja e Lavdrimit mund të nxisë sulme terroriste? Disa faqe me përmbajtje ekstremiste, të cilat e përkrahin ISIS-in, kanë kërcënuar një ditë më parë Kosovën, duke e futur
Reagon Qeveria e Kosovës për vrasjen e Lavdrim Muhaxherit Qeveria e Kosovës rikonfrimon qëndrimin kundër terrorizmit Pas lajmit për vrasjen e kosovarit Lavdrim Muhaxheri i cili
Ja si e raportuan mediat arabe vdekjen e Lavdrim Muhaxherit (FOTO) Mediat arabe kanë raportuar rreth vdekjes së Lavdrim Muhaxherit, ish-liderit të shqiptarëve në ISIS. Portali “Akh ba
Misioni Special Monitorues në Siri konfirmon vrasjen e Muhaxherit Lajmin për vrasjen e të ashtuquajturit “Kasapi i Kaçanikut”, Lavdrim Muhaxheri në Siri e ka konfirmuar edhe Misioni Spec
Familja Muhaxheri pranon ngushëllime për Lavdrimin (VIDEO) Lideri i terroristëve kosovarë në Siri, Lavdim Muhaxheri, raportohet për të katërtën herë që të jetë vrarë. Familja e
Kosovari tjetër i vrarë bashkë me Lavdrim Muhaxherin është Irfan Aqifi Irfan Aqifi është kosovari tjetër i cili është vrarë bashkë me Lavdrim Muhaxherin, gjatë një sulmi me dronë të ushtrisë
Veprimtaria mizore e Lavdrim Muhaxherit si anëtar i ISIS-it (FOTO LAJM) Lavdrim Muhaxheri apo “Kasapi i Ballkanit”, për një kohë të shkurtër u shndërrua në lider të shqiptarëve në organizatën
Zbulohet vendi ku u vra Lavdrim Muhaxheri (FOTO LAJM) Lideri i grupit shqiptar që luftojnë në krah të ISIS në Siri, Lavdrim Muhaxheri u vra mbrëmë në mesnatë gjatë një sulmi
Xhaxhai i Muhaxherit i sulet gazetarëve: A jeni të lumtur tash? Familjarët e Lavdrim Muhaxherit, liderit të grupit të shqiptarëve që luftojnë në krah të ISIS në Siri kanë hapur dyert e
BIK-u konfirmon vrasjen e Lavdrim Muhaxherit Vdekjën e terroristit nga Kosova, Lavdrim Muhaxherit në Siri e ka konfirmuar edhe Bashkësia Islame e Kosovës, e cila ka
Vrasja e Lavdrim Muhaxherit, familja hap dyert e mortit në Kaçanik (FOTO LAJM) Që prej mëngjesit të sotëm mediat janë duke raportuar për vrasjen e Lavdrim Muhaxherit, liderit të grupit të shqiptarëve
Ky është sulmi ajror që mendohet se vrau Lavdrim Muhaxherin në Siri Që prej ditës së djeshme, Lavdrim Muhaxheri, i njohur si kasapi i Kaçanikut nuk jeton më. Ai mbeti i vrarë gjatë një
U vra në Siri, kush ishte Lavdrim Muhaxheri, “Kasapi i Kaçanikut” (FOTO LAJM) Lavdrim Muhaxheri, dhe vëllai i komandantit të shqiptarëve në ISIS Ridvan Haqifi, Billal Haqifi, u vranë gjatë luftimeve