999 rezultate për

lavatricen

Lavatriçja është burim papastërtish dhe myku , ja si ta pastroni para se ta pësoni Lavatriçja është një prej pajisjeve elektroshtëpiake që përdorim më shumë, por për të cilën kujdesemi më pak, sidomos ku
Vendosni 3 topa tenisi brenda në lavatriçen tuaj Gjëja e parë që duhet të bëni për t’i bërë rrobat tuaja të pastra dhe të bukura është të mësoni se si t’i lani ato si du
Pse duhet të vendosni 3 topa tenisi brenda në lavatriçen tuaj Gjëja e parë që duhet të bëni për t’i bërë rrobat tuaja të pastra dhe të bukura është të mësoni se si t’i lani ato si du
Nëse keni kaq kohë që e keni blerë lavatriçen, duhet ta ndërroni Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
Si ta pastroni lavatriçen me 3 produkte të thjeshta shtëpiake Lavatriçja është një prej pajisjeve elektroshtëpiake që përdorim më shumë, por për të cilën kujdesemi më pak, sidomos ku
Në prag të martesës, por këngëtarja shqiptare s’merr vesh hiç nga punët e shtëpisë Marsela Çibukaj tashmë prej kohësh ka krijuar një imazh shumë pozitiv në Shqipëri me talentin e saj për të kënduar. P
Pastrojeni lavatriçen tuaj kaq thjeshtë Mirëmbajtja preventive zgjat dukshëm jetën e makinës suaj të rrobave. Pas larjes së rrobave ajo ka aromë të pakëndshm
Habit korçari: Më vodhën lavatriçen kur isha gjumë Një 45-vjeçar ka denoncuar në polici së ne banesën e tij është kryer në vjedhje. 45-vjeçari nga Korça ka deklaruar se
Lavatriçen plot me drogë, kapen dy trafikantët shqiptarë Policia ka vënë në pranga dy persona Fabian Gjergji, 28 vjeç, dhe Klesti Qose, 29 vjeç pasi akuzohen për trafik droge.
4 gabimet e shpeshta që prishin lavatriçen shumë shpejt Nëse mendoni se vetëm produktet ushqimore kanë datë skadence, gaboheni pasi edhe pajisjet elektroshtëpiake kanë një datë
Urgjenca bëhet për "urgjencë": Mjekët mbledhin para për lavatriçen (FOTO LAJM) Një akt i paprecedentë ka ndodhur në Urgjencën e Tiranës, ku përmes një njoftimi të firmosur dhe të ngjitur në derë, she
Tenton të rregullojë lavatriçen, por... (VIDEO) Në qytetin Fuqing, pjesë e provincës Fujian në Kinë, ka ndodhur një ngjarje e pazakontë ku një person është mundur që të
Qentë duke larë rrobat në lavatrice (FOTO-LAJM) Lavatriçen për larjen e rrobave tashmë nuk e përdorin vetëm njerëzit por edhe qentë. Në Britani janë disa lloj qensh, që