999 rezultate për

lautaro

Shpërthejnë Messi e Lautaro, Argjentina bind para Kupës së Amerikës Argjentina vijon përgatitjet në kuadër të Kupës së Amerikës latine, kompeticion që do të mbahet në Brazil, duke filluar
San Siro në festë, Agustina feston me Lautaron në fushë (FOTO LAJM) Mbrëmja e së dielës ishte plot emocione në "San Siro", aty ku Interi mes drithërimash fitoi me Empolin, duke siguruar pj
Lautaro Martinez kërcëkon Juventus: Vitin tjetër ju "heqim kurorën" Lautaro Martinez është gati të luajë derbin e parë të Italisë si protagonist, pasi Luciano Spalletti pritet të preferojë
Spalletti: Lautaro dhe Icardi e meritojnë të luajnë të dy Trajneri i Interit, Luciano Spalletti ka folur para shtypit në prag të ndeshjes me Romën, që do jetë përcaktuese për sig
E dashura e Lautaro Martinez, çmend Instagramin (FOTO LAJM) Agustina Gandolfo po pret me padurim ditët e nxehta të verës. E dashura e Lautaro Martinez ka postuar në Instagram n
Lautaro Martinez nuk mjafton, Inter gati 50 milion euro për sulmuesin e Atalantas Mauro Icardi duket se është i destinuar për t’u larguar nga Interi në fundin e këtij sezoni, me ish-kapitenin që nuk lua
Legjenda e Interit ngre në qiell Lautaro Martinez Hernan Crespo është i mahnitur nga Lautaro Martinez. Sulmuesi i ri argjentinas ka impresionuar gjatë mungesës së Icardi-
Ylli Interin zbulon fjalët që i ka thënë Messi në stërvitje Sulmuesi i Inter-it, Lautaro Martinez, ka folur nga grumbullimi me Argjentinën për kthimin e Leo Messi-t në kombëtare.
Formacionet zyrtare të super derbit Milan-Inter Kanë dalë formacionet zyrtare të Milan-Inter. Nuk ka surpriza të mëdha, Milan do të luajë me të përhershmit në mbrojtje,
Mungesën e Icardi-t e ndjen edhe ylli tjetër i Interit Sulmuesi i bashkuar këtë vit në rradhët e Interit Matteo Politano është duke i munguar Mauro Icardi, shkruan Albeu.com
Zanetti: Icardi dhe Lautaro janë e ardhmja e Interit Javier Zanetti është një nga ata persona që kanë të gjithë të drejtën për të folur për gjendjen aktuale të Interit, apo
Lautaro Martinez qëndron te Interi, bie pista Betis Lautaro Martinez nuk do të largohet nga Interi. Pak ditë më parë mediat aluduan se atë e kërkonte skuadra e Betis, por
Ish-e dashura e Martinezit tregon fizikun e saj të mrekullueshëm (FOTO LAJM) Në Argjentinë njihet si ish e dashura e Lautaro Martinezit, sulmuesit më të ri të Interit. Është një "bombë" e vërtet
Lautaro: Dua të luaj më shumë te Interi Lautaro Martinez ka pranuar se është “duke u argëtuar shumë në Inter”, por ai dëshiron që të luajë më shumë në skuadrën
Lautaro Martinez flet për 6 muajt e parë te Interi: Dua një vend titullari në ekip Lautaro Martinez ka folur në një intervistë të fundit duke analizuar 6 muajt e parë me fanellën e Interit. Ai kërkon nga
E ardhmja e Interit është Lautaro Martinez Lautaro Martinez ishte heroi i Interit në ndeshjen ndaj Napolit teksa u bë protagonist kryesor i supersfidës, teksa shën
Wanda Nara feston ditëlindjen, Lautaro Martinez nuk përmbahet (VIDEO) Një ditë pas festës së shumëpërfolur të ditëlindjes së 32-të të bashkëshortes së Icardit, Wanda Narës, janë postuar disa
Momente të vështira për talentin e Interit, aksidenton një grua para derbit të Italisë Si mos mjaftonte periudha e errët që po kalon Lautaro Martinez, duke mos gjetur hapsira në formacionin titullar tek Inte
E dashura e Lautaro Martinez "çmend" tifozët e Interit (FOTO LAJM) Luftë argjentinase në krye të sulmit të Interit. Këtë herë nuk bëhet fjalë për në fushë, por për jashtë saj. Pavarës
Inter, me tre mungesa të mëdha ndaj Frosinones Interi do të ballafaqohet me Frosinonen në “San Siro” të shtunën mbrëma pa Sime Vrsaljkon, Dalbertin dhe të suspenduarin